Wpis z mikrobloga

@atencjon: pewnie są różnice, bo np. cześć z nich chwali się jakimiś super chłonnymi ręcznikami z włóknami bawełnianymi czy innymi pierdołami, ale raczej głównie rozchodzi się o warstwy

toaletowy zazwyczaj ma 3, ręczniki papierowe często mają po 5
  • Odpowiedz
@Cierpienie: Kurde. W pracy swego czasu musiałem opieprzać ludzi, że jak skończyły się ręczniki papierowe, to należy uzupełnić albo mi powiedzieć, ja uzupełnię. A nie zużywać pięć metrów srajtasmy do wytarcia rąk z wody, a później kolejnych pięć do wytarcia rąk z resztek papieru toaletowego.
  • Odpowiedz
@atencjon: długością włókna, to od niego zależy jak szybko i bardzo się rozpada.
Najkrótsze ma szary papier z recyklingu, natomiast papierowe ręczniki miewają dodatki dzięki którym jak wycierasz okno to nie rozpada się.
  • Odpowiedz
@Bekovsky: bzdura, jak #!$%@? tego ręcznika na caly kibel to rzeczywiscie będzie problem, ale doraźnie jak skorzystasz to nic się nie stanie

zresztą, czasami zapomina się kupić papier do dupy i trzeba ten dzień na czymś innym polecieć xD jako opcja stała to wiadomo że to głupie
  • Odpowiedz
  • 0
@Bekovsky to jest mądrość ludowa :D nasi starzy musieli tego doswiadczyc jak ręczniki zaczęły być popularne ;p taka ciekawostka te szare ręczniki są z dodatkiem wapnia i potrafią się dobrze zintegrować z rura odplywowa
  • Odpowiedz
  • 0
@atencjon papier to celuloza(szary) albo celuloza i mikrowłókna. A ręczniki to celuloza i dodatki wzmacniające żeby chlonal ciecze i się #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Muszę przyznać, że #!$%@?ą mnie te poważne dyskusje, sugestie o myciu dupy i przerzucanie się argumentami, a także analiza poszczególnych systemów kanalizacji pod jednym śmiesznym obrazkiem

  • Odpowiedz
przeciez kibel sie zapcha :<


@Bekovsky: Somsiad jak robił remont to jego ekipa ukraińców w kiblu pozbyła się całej starej klepki.
Cięli na kawałki wielkości miniklocka i wrzucali bezpośrednio do rury ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz