Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Potrzebuję pomocy jaki system wybrać do pracy przy domu/okazjonalnego dłubania w drewnie, płytach, sklejce itp. Na początek szukam wiertarko - wkrętarki, wyżynarki i pilarki. Zastanawiam się nad Ryobi i DeWaltem. Teraz mam jakieś noname z marketu i więcej z tym wkur*ienia niż pracy. Sama kasa nie jest problemem, bardziej się zastanawiam czy DeWalt to nie będzie przerost formy dla takiego amatora jak ja.
#narzedzia #majsterkowanie #diy #stolarstwo
  • 28
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
myślałem że potrafisz w google.


@melba: a do czego mi google? To powinno być na stronie producenta, ewentualnie w materiałach reklamowych a nie mam sobie szukać.

Dodatkowo do WORX kupisz gotowy adapter do innych narzędzi:


@melba: do makity także kupisz, do dewalta też, do hilti, hitachi, bosch, również.

Pozostaje nadal kwestia, jak z dostępnością oraz cenami części zamiennych/akcesoriów. Jak z dostępnością zamienników itp?
  • Odpowiedz
przecież na stronie którą sam podlinkowałeś jest ładnie wszystko opisane.


@melba: wejdź na stronę i daj mi linka do produktów 2*18V.
  • Odpowiedz
: nawet jest kosiarka 4x20v, WORX ma jeden aku 20v do wszystkiego i jak tam masz napięcie 40v to znaczy że wkładasz dwa na raz. Może producent założył że ludzie potrafią dzielić liczby.


@melba: miał być link do narzędzi 36V albo łatwy sposób ich odnalezienia a nie link do baterii. Przykładowo, wchodzisz na stronę DeWalt, wpisujesz FlexVolt i masz listę,
Na stronie Makity wpisujesz 2 x 18 v, albo wchodzisz w
  • Odpowiedz
@statystycznyjanusz: bierz Ryobi - znośnie cenowo a jakość niezła. Mam sporo narzędzi z One+ i kilka na kablu i dają radę od dłuższego czasu. Btw nawet podkaszarka na akumulator robi robotę żeby podkosić tam gdzie kosiarką nie wjedziesz :) Wiadomo, że nie zastąpi to kosy spalinowej ale żeby wzdłuż ogrodzenia wykosić to co kosiarka kołem przygniotła czy dookoła drzewek jest super. Nożyce do żywopłotu kupiłem z kablem i też się dobrze
  • Odpowiedz