Wpis z mikrobloga

Witam bo niezapalanowanej nieobecności za prawdę bo tylko prawda nas wyzwoli :) Pamiętajcie zbanować-mogli ale odbanować muszą xD

A więc od razu na pierwszy ogień idzie nasz znajomy #mokebe ze Śląska któremu za przeproszeniem #!$%@? szybę i radio w samochodzie dlatego ten postanowił nagrać film w którym nazywa Polaków tchórzami i obraża cały nasz kraj. Nawet w komentarzach zarzucają mu gloryfikowanie hitlera ale nie oglądałem całego filmiku. Najlepsze jest to że nawet nie wiadomo kto to zrobił i dlaczego (typ nie należy do przyjemnych, może mieć wrogów ¯\_(ツ)_/¯) A on #!$%@?ł sobie że jak zwykle jest to problem rasizmu. Oto jego komentarz.

Teraz przynajmniej Polska jest dumny jego narodu! Rasitowski złodzieja dobrze reprezentacją polski, smh. Ci ludzi są ludzi bez wstydu bez honoru, to dlatego musieliście przyjść w nocy aby kraść 20 letni radio. A teraz trolujecie moj kanał i zawsze dajecie łapka w dół a nawet nie możesz pokazać własne prawdziwe twarz na własnym żiemi? nawet murzyn ma więcej odwagi niż wy i to na wasze żiemi, Zawsze mówiłem że jeśtecie tchórzy! cały świat dobrze wie o tym. Przepraszam no ale wasze akcji twierdzi to na codzień.


Najbardziej jednak gardzę tą p0lką która idzie kilka metrów za nim ze spuszczoną głową i miną jak wiedźma podczas gdy on obraża cały nasz kraj. Zapraszam do kultularnej dyskusji w komentarzach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#p0lka #przegryw #mokebe #neuropa #bekazpodludzi #rasizm #antypolonizm
Medel1n - Witam bo niezapalanowanej nieobecności za prawdę bo tylko prawda nas wyzwol...
  • 7
@Medel1n_: @Samy_Naceri:
Ja akurat nie wierzę że to przypadek, obecnie kradzieże radiów samochodowych się praktycznie nie zdarzają. Albo jakiś sebek się #!$%@?ł na te jego filmiki gdzie zaczepia losowe osoby (w tym nawet dzieci) i postanowił mu dokopać, albo bambo sam wybił szybę, bo ma obsesję na punkcie atencji oraz bycia prześladowanym, a jeśli ostatnio nie znalazł żadnej okazji typu jakiś dzieciak go nazwał murzynem albo ktoś się na niego
Pobierz Fennrir - @Medel1n: @SamyNaceri: 
Ja akurat nie wierzę że to przypadek, obecnie krad...
źródło: comment_1631697985nnzjnu31yqlJBDTrKTn4Yc.jpg