Wpis z mikrobloga

@enron ambilight to pierdoła która znudzi Ci się po miesiącu


@konsul543: @wsciekly_szumrak: To już konkretna opinia, a nawet dwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli ambilight nie zmienia aż tak odbioru programów? Myślałem, że będzie efekt "wow" powiększenia sceny...

A druga sprawa - jak wypada LG WebOS w porównaniu do AndroidTV? Ja wiem, że zawsze można dokupić androidboxa, chromecast czy appletv - ale jednak obsługa podstawowych rzeczy
@enron: żadnego. Kupiłem jakieś 4 czy 5 lat temu 40" philipsa bez żadnych wodotrysków - dosłownie monitor do dekodera. Nie psuje się, bo nie ma co się zepsuć( ͡° ͜ʖ ͡°) Jego niebywałą zaletą jest fakt że kosztował 1/4 pokazywanych tu cen, a za 200 ziko za pomocą STD czy HDMI Sticka mogę mieć pełnoprawny smarttv.


@sraken_pierdaken: cieszę się, że Tobie wystarcza 40" - tylko takie
@enron: mam OLED 55xc3, do netflixa i Xboxa spoko, ale bez android tv krew mnie zalewa bo np kupiłem Canal Plus - nie ma apki, ds video - nie ma apki. Tylko zamknięty sklep z apkami jest.


@strangetaurus: no właśnie to mnie martwi w LG. Ostatnio znajomy prosił mnie o pomoc z netflixem - ot wywala błąd i już. Nic nie pomogło, pozostało mu używanie netflixa na PS.