Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: Najlepiej wypada Odd Taxi. A tak poza tym to masz sporo ciekawych tytułów: Fumetsu no Anata e, Vivy, Tokyo Revengers & Sonny Boy. Z kontynuacji Megalo Box 2 miło zaskakuje. Drugi sezon Beastarsów również wciąga.

To ostatnie Kimetsu to jest drugi sezon?


Sequel 1. sezonu - film kinowy. Gówniany i nie mający żadnego przełożenia na główny wątek, więc możesz olać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Daleth2202: Nie zrozumiałeś. Film KnY ma historię na poziomie fillerowatego spin-offu. W żaden sposób nie posuwa głównego wątku do przodu. Dałoby się z tego ulepić serialowy wątek na max. 4 odcinki, dlatego kisnę, że zrobiono z tego pełnometrażowy film o niczym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Logytaze: serial też ma gównianą fabułę ale sceny akcji są super i w filmie Zenitsu się nie drze, ja tego nie oglądam dla fabuły tylko dla frajdy. może mieli problem spakować kontent w 12/13/24/25 odc więc zrobili film i tyle. widziałeś ile zarobił?
serial też ma gównianą fabułę


@Daleth2202: Szablonową, ale moim zdaniem nadal stoi na znacznie wyższym poziomie niż ten film.

widziałeś ile zarobił?


No. Widziałem też badania na temat spadku średniej IQ ludzkości. Wszystko układa się w większą całość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na poważnie z perspektywy finansowej film był dobrym pomysłem. Ja jedynie oceniam jego kunszt.
@Logytaze: Akurat muszę zgodzić się z @Daleth2202. Film posuwa fabułę normalnym tempem do przodu. Zgadzam się natomiast, że zrobienie z tego kinówki zamiast dorzucenie do serialu to jest akurat skok na kasę.

Mugen Train to słaby arc. Wielu uważa Entertainment District Arc, który będzie w 2. sezonie za jeden z lepszych. Generalnie fabuła Kimetsu no Yaiba jest dość przeciętna/szablonowa, a końcówka mangi jest już taka meh. Graficznie anime wypada o