Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie cipek, gdzie Pablo zachwalający grę? XD beka z was. Uważacie się za wielkich gamerów a rozgrywają was jak małe dzieci. Ja już po kilku godzinach gry wiedziałem że tego crapa nie da się naprawić. Musieliby napisać na nowo, tak jest zrypany od środka. A uważam się za niedzielnego gracza wielcy znawcy XD

Beka z was XD co tam cipek, dalej wina procesorów AMD?

#cyberpunk2077
Wormditt - I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie cipek, ...

źródło: comment_1631091764UsBOKjRB5SISDUaRc88L30.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@cin123654: @Wormditt: Jak tylko wyszedl xgp tak robilem do maja tego roku. Na zmiane mialem promocje albo na zwyklego albo na ultimate za 4 zl. Wszystko na jednym koncie i bez kombinowania. Przez ten czas zmienialy sie glownie dlugosci okresow od 1 do 3 i chyba raz cena za 3 miechy byla w okolicach 8 zeta.
  • Odpowiedz
I to jest oficjal :)


@cin123654: nadal nie odróżniasz ceny regularnej od promocyjnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie chodzi o oficjalne promki czy przez jakieś vpny. Jak masz PS+ to też masz tańsze gry ale twórca tego mema mimo wszystko podał ceny regularne, a w przypadku game passa promocyjną XD
  • Odpowiedz
@Wormditt: nadal jest dla mnie to oferta m$ dostępna od 2 lat , oficjalnie bez kombinowania z kontami VPN. Jak kojarzę wiele rzeczy spoza technologii ma takie coś. Np garnki cena regularna 10 tys zł a sprzedawca daje je za 500 zł.
  • Odpowiedz