Wpis z mikrobloga

No i czym ty się różnisz od fraj.... z przed bramki ? tym że jesteś fraj.... za bramką bo jedyne co osiągnąłeś to zjedzenie obiadu razem z ćpunem i knurem za który oczywiście ty musiałeś zapłacić po czym knur i szczur zlali cię ciepłym moczem....

Kanałów w życiu nie udało by się uwolnić bo nie są ani knura ani szczura tylko oblecha to jest jego własność a knur i szczur są jego aktorami... pisałem o tym wielokrotnie nie ma sensu tu ugłaskiwać knura czy ćpuna czy nalegać żeby osoby nieświadome co się w koło nich dzieje przejrzały na oczy

dziś pożegnalny lajt na którym nachapiesz się forsy a za dzień góra dwa następne wysrywy jak obrażasz Jarka i jego najbliższych w najbardziej patologiczny sposób wyzywając od ku i dzi... jego matkę i kobietę nauczyłeś się już dostawać łatwe pieniądze od dzieci praca dla ciebie już jest zbyt straszna pomimo konsekwencji które będziesz ponosił za te wyzwiska dalej będziesz w to brnął przegrałeś swoje młodzieńcze lata chłopczyku....

Ktoś myślał że będzie inaczej ?

ps. to wszystko wygląda mi na ustawkę z centralą by podbić oglądalność wszystkich kanałów...

#patostreamy
#kononowicz
Pobierz Zagmadfany2 - No i czym ty się różnisz od fraj.... z przed bramki ? tym że jesteś fra...
źródło: comment_1631088279NMSmHWFXPJdCq1X0YLkN17.jpg
  • 22
@Zagmadfany2: Olgierdano rozwalił jutub i odchodzi :) Kolejna ofiara klątwy warmiańskiej i kolejny cykl życiowy dokonany. Myślałem, że zachowa się bardziej jak maczo. Tymczasem jedyną rzeczą, jakiej się przestraszył, jest podejrzewam odpowiedzialność za Misia i jego losy w internecie, którą by musiał wziąć na siebie. No i konieczność wyjaśniania mu gdzie są pinionszki i obiecana pomoc. Moim zdaniem to tylko udowadnia, że jako "bobolog" on za bardzo nie orientuje się w
@tonton_: Ktoś kto jest mądrzejszy od majora nie pcha swoich łap w szkolna bo to zawsze przynosi skutek odwrotny od zamierzonego ja już powiedziałem niech tam się wszyscy babrają w tym gównie to nie nam plują ludzie w mordę tylko im a karma wraca
@Zagmadfany2: Oczywiście, że trzeba być debilem albo atencjuszem jak Pawełek, żeby się tam pchać. Jeszcze niżej stoją młodzi psychofani jak ten przychlast-organista (rozpoznać ich można po naśladowaniu żargonu Szkolnej). Natomiast Olgierdano - cóż, lubiłem z początku te jego filmiki, bo przecież Szkolna jest od tego, żeby się pośmiać. No ale zaczął się powtarzać, dorabiać do tego jakąś ideologię. Nie wiem, zamiast fajnej satyry wyszła jakaś krzywa obsesja wobec Watykano. Nawet najśmieszniejsze
@Zagmadfany2 bo tak było, dlatego dostał zakaz zbliżania się do niej (co zostało później z racji tego że mieszkali razem oddalone). Jeśli dla Ciebie wyrok = pierdzenie w pasiak, to w sumie się nie dziwię że bronisz menela.