Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@z1x2c3: procesory, szybkości pamięci RAM oraz ROM, chipy 5g jak i aparaty stają się coraz lepsze, większe i bardziej prądożerne. Android robi się coraz bardziej rozbudowany (cięższy) a aplikacje są coraz gorzej zoptymalizowane ze względu na ilość urządzeń wszystkich firm smartfonów które istnieją na świecie.

Małe telefony to mała bateria -
Spójrz na jakże wspaniałego iphona 12 mini jak #!$%@? trzyma na baterii, mimo jego niby znakomitej optymalizacji jest ciężko w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@misiek735: Dlatego wolałbym nawet nieco większe ramki i/lub grubsze urządzenie (używałem Nokii N900 i Sony Ericssona Mini Pro, więc wiem o czym mówię ;) ) niż większą wysokość i (trochę też) szerokość urządzenia.

@z1x2c3: Więc pozostają istniejące urządzenia. Ja używam Sony Xperii XZ1 Compact i niczego mi nie brakuje. :)
A nawet wręcz przeciwnie - jest i minijack, i głośniki stereo, i solidny plastikowy tył.

@Mirekzkolega niestety problem jest taki, że starsze urządzenia powoli nie wyrabiają. Nie wiem czy to postarzanie produktu czy co, ale mam model mi5 i ciężko na tym przeglądać internet (zwykły chrome), ciągle się zacina,mimo, że ma 3GB i dobry procek (jak na tamte czasy). Więc na neta powinno starczyć. A jak chcę się przełączyć na aparat, to jest zwiecha na 10 s. Tak się nie da używać telefonu, a ten mi5 to