Wpis z mikrobloga

@mrkobel: ja robię inny trik
mam konto na bitbayu również. Robię przelew tradycyjny na bimbaja, 6 zł chyba płacę maks za to, kupuje za złotówki XML i później XML wysyłam na binance a później sobie za to XML kupuje ETH lub co tam lubię. Maks cała operacja mnie 10 zł kosztowała jak wrzucałem 250zł. Może dużo, może nie, ale dla mnie to najprostsza droga i wiem ile plus minus zapłacę, ale
  • Odpowiedz
@mrkobel: google pokazuje 0.84 euro za usd. Na binance idzie sprzedać usdt za 0.88 (ale w #!$%@? duża kwota ale sprzedawca raczej zaufany) albo po właśnie 0.84. nawet jeśli by to było 0.82 to nadal mniej niż 1.8%
Ale fakt faktem ja handluje albo do euro albo funta. tam gdzie akurat lepiej tam sprzedaję. Plus jak masz czas i chęci to możesz zawsze sam wystawić ogłoszenie, że sprzedasz usdt za 0.86
  • Odpowiedz
@mrkobel: o #!$%@?. Moja wina, źle spojrzałem i myślałem, że Ty chcesz wypłacić a nie wpłacić. Ale nadal powinno się bardziej opłacać. Zwłaszcza jak nie masz ciśnienia i siedzisz przy kompie. Jak na giełdzie masz kurs 1euro-1.18 dolca to spokojnie możesz dać 1euro-1.20 dolca i po jakimś czasie ktoś Ci to sprzeda.
  • Odpowiedz
@mrkobel kilka razy wystawiałem bez tego. Sprzedawca ma jakiegoś ptaka przy nicku czy coś takiego. Bardziej zaufani ale ja patrzę na % wykonanych operacji i czas na wykonanie przelewu, reszta to #!$%@?
  • Odpowiedz
@mrkobel normalnie mogę wystawić. Jaki masz tam dokładnie komunikat? Bo nie będąc sprzedawca możesz mieć tylko 1 ogłoszenie. Może kiedyś jakieś zrobiłeś i sobie wisi nie aktywne? Wejdź w my ads i zobacz czy tam coś masz. Jak nie to klikasz na more i potem post new ad wypełniasz i bzikasz.
Kyc te podstawowe, dowodem czy tam prawkiem albo paszportem, masz zrobione?
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Aby usprawnić handel P2P i opublikować ogłoszenie, musisz spełnić pewne warunki. Możesz również ubiegać się o status sprzedawcy lub złożyć zlecenie bezpośrednio.Dowiedz się więcej

mam status zaawansowany (weryfikowałem adres rachunkiem za prąd np)
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: chyba odpuszczę, bo trzeba nagrać filmik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Proszę trzymać przód dowodu osobistego i nakręcić film o następującej treści: Jestem xxx i handluję Bitcoinem/Ethereum i innymi kryptowalutami. Obiecuję, że źródło moich funduszy jest legalne i zapewniam, że wszelkie przesłane informacje lub materiały są prawdziwe, zgodne z prawem i kompletne. Kryptowaluty lub pieniądze fiat nie są wykorzystywane do żadnych nielegalnych celów. Ponoszę odpowiedzialność prawną za
  • Odpowiedz
Proszę trzymać przód dowodu osobistego i nakręcić film o następującej treści: Jestem xxx i handluję Bitcoinem/Ethereum i innymi kryptowalutami. Obiecuję, że źródło moich funduszy jest legalne i zapewniam, że wszelkie przesłane informacje lub materiały są prawdziwe, zgodne z prawem i kompletne. Kryptowaluty lub pieniądze fiat nie są wykorzystywane do żadnych nielegalnych celów. Ponoszę odpowiedzialność prawną za moje działania


@mrkobel: xd chyba sobie założę konto na słupa i nagram ten film a
  • Odpowiedz