Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Jebwleb: @Blyatello: Nikt nie wiedział, że tak BTC wywali. Czysta loteria a to co teraz jest górka równie dobrze może być dołkiem za rok/2/10 lat. Równie dobrze Elon może coś wrzucić na Twittera i BTC poleci
  • Odpowiedz
@Pan_niepoprawny: no to niezła bajka skoro 7 lat temu miałem niecałych 1mln sztuk doge wykopanych, które sprzedałem za 4-5k. Jak 10k sztuk tokenów mogła być warta po powstaniu 26k jak wtedy, kiedy ja sprzedawałem było tylko kilka razy tańsze niż w okresie po powstaniu XD
  • Odpowiedz
@Jebwleb: ja się po prostu bałem, że to jest tak niestabilne, że z 3000 zł zrobi się w ciągu dnia 1500 (bo nie raz tak było chyba w 2016 jak dobrze kojarzę). I do dziś mam opory na zasadzie " nie no wyżej chyba nie skoczy" xD
  • Odpowiedz
@Jebwleb: mi w 2010 albo 2011 kumpel na studiach mówił "chodz sobie kupimy tego bitcoina po 100zł", a mój budżet miesięczny był jakieś 400zł więc powiedziałem że "nie kupię jakiegoś wirtualnego scamu żeby później nie mieć za co pić" xD
  • Odpowiedz
@Pan_niepoprawny: @Jebwleb: Ja zawsze się pocieszam, że jakby wzrosło załóżmy o 50% to już bym sprzedał żeby inkasować zyski. Babłym się że spadnie. Przy 100 procentach to już na bank. Chyba żebym zainwestował śmieszne pieniądze. .
  • Odpowiedz