Wpis z mikrobloga

@Bounty:

Pamiętajmy że w repertuarze postulatów polityków konfederacji znajdują się także:

- kara więzienia za homoseksualizm
- zakaz bluźnierstwa
- uniemożliwienie bycia sędzią nie-chrześcijaninem
- mordowanie nieprzychylnych dziennikarzy
- mordowanie mężczyzn protestujących przeciw władzy
- priorytet czystości rasowej nad rozwój gospodarczy
- chwalenie molestowania dzieci

Oraz że konfederacja nie ma żadnego programu gospodarczego i jest wyłącznie rosyjską agenturą z oficerami prowadzącymi w PiSie
w repertuarze postulatów polityków konfederacji znajdują się także...

według ciebie te wypowiedzi w dyskusjach i tweety to są postulaty partii?


@ZnajomyTwojejZony: Gdzie ja pisałm cokolwiek o postulatach partii xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Niczego innego po wyborcy tych niebezpiecznych szaleńców się nie spodziewałem. To że nie potrafisz jednego zdania przeczytać ze zrozumieniem nie zwalnia cię z zakładu. Usuń konto, miej jakąś resztkę godności.
@Serrrek Nikt nie pisze o postulatach bo wszyscy dobrze wiedzą, że ta pisowska przybudówka nie ma żadnego programu. Ich cała działalność to tweety i popisy miernot, które z żadnym biznesem czy kapitałem nigdy nie miały nic wspólnego.

Nie wspominając o tej zgrai pokemonów i szurów, które pomogli wprowadzić do sejmu.
@Serrrek

Niczego innego po wyborcy tych niebezpiecznych szaleńców się nie spodziewałem. To że nie potrafisz jednego zdania przeczytać ze zrozumieniem nie zwalnia cię z zakładu. Usuń konto, miej jakąś resztkę godności.


Po pierwsze, kiedy i gdzie napisałem że jestem wyborcą konfederacji?

Po drugie, jeśli twoim zdaniem nie potrafię czytać ze zrozumieniem to powinieneś pochylić się również nad sobą i zastanowić nad tym czy cokolwiek zrozumiałeś z przytaczanych przez siebie wypowiedzi.

Po trzecie,
Po trzecie, nie napisałem że przyjmuje zakład


@ZnajomyTwojejZony: Napisałem że mogę dać linki jak się założymy. Odpisałeś "Czekam zatem mości Panie". Jasno wynika z tego że przyjąłeś zakład, teraz cwaniakujesz jak dziecko. Równie dobrze mógłbyś teraz pisać że zrobiłeś kluczyk z palców i się nie liczy xD. Liczy się, przegrałeś. Dalej jeszcze masz szansę zachować się przyzwoicie.

powinieneś pochylić się również nad sobą i zastanowić nad tym czy cokolwiek zrozumiałeś z
Po pierwsze, kiedy i gdzie napisałem że jestem wyborcą konfederacji?


@ZnajomyTwojejZony: Konfederacja to partia radykalna, której połowa to tzw. "narodowcy", którzy kumplują się z AfD albo faszystowską Forza Nuova, którą sprowadzają na marsze do Polski. Kandydat na prezydenta konfederacji jest typowym Mussolinistą, żeby nie powiedzieć f......stą, bo moderacja tego nie lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie da rady być wyborcą innej partii i ich bronić w internecie,