Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
#pilkanozna #kanalsportowy
czy tylko ja mam wrazenie, ze ten caly MichaLLik z cnn, espn czy innego bbc to jeden z najwiekszych januszy pilkarskiego dziennikarstwa? No ludzie kochani, sluchac sie go wczoraj nie dalo, same populizmy do porzygu.
  • 6
  • Odpowiedz
@yolow71 Nie tylko ty, chciał zabłysnąć na siłę a wyszło na to, że się nie dalo go słuchać. Nie wiem po co takich ludzi zapraszają, to już wolę Kowala którego nie cierpię bo chociaż raz na 50 bzdur powie coś mądrego
  • Odpowiedz
@yolow71: mam straszną bekę z niego, typ ocenia zawodników grających na co dzień w zawodowych europejskich ligach a sam w Polsce grał tylko w Gwardii Warszawa a w Stanach przez większość kariery grał w futsalowych ekipach ( ͡° ͜ʖ ͡°) to już Brzęczek, z którego tak się naśmiewano, miał lepszą karierę od niego.
  • Odpowiedz
@Mfalme_Kitunguu: Idąc twoim tokiem rozumowania 99% dziennikarzy sportowych nie powinno wypowiadać się nt. piłki bo nie grało zawodowo? Btw Michallik takim ogórkiem nie był, był w szerokiej kadrze USA na MŚ 1994, z resztą odpadł w selekcji jako ostatni przed samym mundialem.
  • Odpowiedz