Wpis z mikrobloga

ohoho reprezentacja wk dzik z gimnazjum na silowni samiec alfa robił 100kg ciągi i nazywał kolegów #!$%@? hehe
karuzela śmiechu nie może się zatrzymać jakie z was pajace są to ja nie mam słów xD zajebiście, że dzieciaki ćwiczą, ja w ich wieku to miałem 100 lvl w gierce zamiast ciągów 100kg, trzeba być idiotą, żeby śmiać się z dzieci, że są naiwne i uważają jakichś wk za swój wzór, to dzieci więc nie potrafią jeszcze wyciągnąć logicznych wniosków ani nie mają wiedzy żeby podważyć słowa swojego idola naturala owcy ale z czasem im ta wiedza przyjdzie a wtedy już zamiast głupich gimbusów będą młodymi dorosłymi ludźmi którzy tą młodość spędzili aktywnie a nie przed komputerem tyle elo
#mikrokoksy
  • 5
  • Odpowiedz
@cebulizard: nikt się nie śmieje z dzieciaków na siłowni tylko z gnojów, którzy się naoglądali jakichś pędzli na YouTube i zachowują się głośno i arogancko naśladując swoich idoli.
  • Odpowiedz
@cebulizard:

gimnazjum na silowni samiec alfa robił 100kg ciągi i nazywał kolegów #!$%@? hehe

Że widać ze oni razem przyszli i to ziomki? Może po prostu mają taki humor xD
Ja wystarczy ze biorę 0,5kg więcej niż mój ziomek i też go nazywam #!$%@?ą. Po prostu taka typowa męska miłość xD
  • Odpowiedz