Wpis z mikrobloga

@Amebcio: a kto tak powiedział? Na pewno nie ja... Co nie qyklucza ze kierujecie sie marketingiem i klamiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i oczerniacie BTC tylko w swoim urojonym interesie (zdyskredytowac tego wiekszwgo, to my bedziemyvsie wydawali wyźsi przy nim).
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: Logicznie, jeśli dopuszczasz możliwość, że uzdolnieni inżynierowie istnieją poza deweloperką BTC, to musisz, tesz dopóścić możliwość, że pracują nad konkurencyjnymi projektami, które są legitne, a nawet potencjalnie lepsze...
  • Odpowiedz
@Amebcio: To ze ktos jest uzdolniony nie znaczy ze projektuje cos dobrwgo. Von Braun apuerdalał V2... Ale wy glupi jestescie. No zero logiki w tych waszych farmazonach. Proste zdanie i tak rzucające sie w oczy braki powiazan logicznych. Ktos kto jest uzdolniony nie moze robic scamu, tylko przydatne projekty. Ja #!$%@?. Wez sie ukryj bo znow wylazles i swoja glupota mi robisz bleu screeny
  • Odpowiedz
@Amebcio: Nie. Ty człowieku masz problemy ze związkiem przyczynowo skutkowym. No po prostu masz problemy z myśleniem :D
W tej chwili uznałeś że skoro ja twierdzę że nie wszyscy devi poza BTC są oszustami, tzn. że shity są legitne. No nie. To bardzo proste dziecko. Jak ktoś pracuje nad oszustwem to jest oszustem i tyle.

A jak ktoś taki jak ty broni oszustwa, ukrywająć to że nim ono jest, na
  • Odpowiedz