Wpis z mikrobloga

Julian jest przeczulony na punkcie Patricka Swayze.
W szkole dzieci mu dokuczały i przezywały Patrick Swayze, bo Julian kochał Dirty Dancing.
Raz żeśmy z Rickim przyszli po Juliana wyciągnąć go na rowery. Weszliśmy do baraku, a Julian był przebrany za Patricka Swayze i tańczył jak w Dirty Dancing.
Ricky wszystkim to wygadał i dzieciaki go przezywały: Patrick Swayze, Patrick Swayze!
#trailerparkboys #chlopakizbarakow #heheszki
zdjeciezwenszem - Julian jest przeczulony na punkcie Patricka Swayze.
W szkole dziec...

źródło: comment_1630902965iCCLjxXT5Sjtsq5qujLn2P.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Bez lektora serial jest o wiele lepszy.


@mirun1717: To wyłącznie kwestia gustu. Ja wolę lektora. Dla mnie lektor sam w sobie był śmieszny.

Lektor pomija masę kwestii i różnych smaczków, bo zostały z jakiegoś powodu pominięte czy zagłuszone.


@mirun1717: To prawda. Dlatego fajnie obejrzeć sobie drugi raz bez lektora.
  • Odpowiedz
@miecz_przeznaczenia: nic nie tracisz, tak jak do 7 sezonu ten serial jest genialny, tak potem żarty są na siłę, postacie są nieśmieszne, Julian z ogarniętego przyjaciela staje się dupkiem, Bubbles ostatnią sierotą, a Ricky jest przerysowanym idiotą. Jedynie Lahey ciągnie ten serial, chociaż przez postępującą "flanderyzację" też jest trzy razy większym chlorem i degeneratem niż dotychczas. Z dzieła sztuki, które uwielbiałem, robi się żenujący bezbek, aż odechciało mi się oglądać aktualne
  • Odpowiedz