Wpis z mikrobloga

@Wrobel_1111: wqrwia mnie helka wojskowa, na patrole przy ruskiej granicy im się zebrało o 1 w nocy (,)

od wieczora już lata. u mnie nie ma bazy lotniczej w odległości 50km+ i lata tylko helka ze szpitala, a tak to nic, także coś grubszego. do tej ze szpitala już przywykłem, ale to jest z 5x głośniejsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@sanozz: Jesteś pewien, że to helikopter? W sumie to trudno go pomylić z czymś innym, więc trochę głupie pytanie xd
Może ćwiczenia mają, a nie patrol
Przykra sprawa, ale lepiej, żeby przez jeden dzień było głośno niż żebyś się potem z niechcianymi gośćmi obudził
  • Odpowiedz
@Wrobel_1111: heli na pewno. gdzieś przed 23 leciał w stronę granicy i wrócił niedawno. mieszkam obok bazy wojskowej i już kiedyś lądowały helki wojskowe w pobliżu jak były nasze ćwiczenia ale to za dnia, dosłownie z 300m od bloku mam małe lądowisko pośrodku pola obok jednostki więc trochę widziałem, lądowały wtedy mi 8 i mi24. jak ruscy mieli swoje manewry to też takie heli latało jak dzisiaj. na tyle co
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@sanozz: Mam jednostkę wojskową w okolicy, tam jednak jest lotnisko dla samolotów
Z jednej strony super sprawa, bo można pooglądać, z drugiej niefajnie, bo głośno
Uwierz mi, żołnierze też ludzie, wiedzą, że inni chcą spać, nie lataliby gdyby nie musieli
A jeśli to robią, to dla dobra Ciebie, mnie i wszystkich innych tutaj
  • Odpowiedz
@Wrobel_1111: wiem bardzo dobrze, tylko nie przywykłem do tego hałasu, bo u nas lotnictwa nie ma tylko brygada zmechanizowana. jak wyjeżdżam z osiedla to przecinam drogę do jednostki, czasami przejadą jakimś transportem albo kolumną rosomaków
  • Odpowiedz
@Wrobel_1111: wyobraź sobie, że kiedy te mi24 przyleciało grałem na serwerze Arma 2 dayz epoch gdzie wałczyłem z mi24. napisałem na czacie żeby nie przeginali pały z tym doxxowaniem xDD
  • Odpowiedz