Wpis z mikrobloga

Dawno mnie tu nie było, ale tylko tutaj ten grzbiet pospolity, Gargamel przeczyta wiadomość, pieniędzy jemu wysyłać nie mam zamiaru, słuchaj no nosacz, ta twoja karlica to widziała, w jaki sposób do 13 letnich dziewczynek się odnosisz? Jak im proponujesz siano za seks? Jak życzysz kobiecie śmierci i gwałtu? Jak nie to jej pokaż, a niech dopiero potem się wypowiada, o #!$%@? przeze mnie Marlenki... Ona mnie wyzywa od #!$%@?ów!? Kim jest gościu co dziecku oferuje 2k za seks? Karlica chyba nie wie kogo w domu ma, w sumie się dziwić, z Marlenka by się dogadały. Cieszę się, że mimo trudu ja potrafiłem oduzależnić moje życie od patologii i od patostreamów, zacząć żyć jak człowiek i cieszyć się życiem, powiem ci nosacz tyle, jak dalej będziesz się mnie czepiał to ja to załatwię inaczej, wiesz, że masz wrogów, więcej odemnie, więc nie będzie to problem. To nie mitomańskie #!$%@? żebraku, jestem trzeźwy od 1... Sierpnia, dzisiaj dostałem nagranie jak ostatnio prowadzisz temat mojej osoby, na swoim live. #!$%@?ś mnie.
P.s T
ty najmujesz powierzchnię reklamową? Skoro tak to ty jawnie wyludzasz pieniądze od widzów, żeby wynajmowali ta powierzchnię. tobą UOKiK powinien się zająć...
#gural #pedofilia
  • 5