Wpis z mikrobloga

@eMinimi: No przecież Prezez z Lakim przerzucali się tekstami ile to miliardów na maseczkach i szczepionkach zarobili.. Szybciej dawcy nowej wątroby będzie szukał :P a zrzutka to przy okazji.
  • Odpowiedz
@Nightcall81: Bieda u niego aż piszczy, nie wolno wierzyć na słowo w jego ogromne biznesy, bo widzimy jaki ma łeb do interesów na podstawie "wódka-pizza" a i widziałem że jeszcze wrzucił komuś z 10 zupek knor na handel. Żyje tylko z yt i to nie za bogato bo yt to nie jest kopalnia złota a już na pewno nie przy takich skromnych wyświetleniach, starcza mu papierosy kiełbasę i na wódkę.
  • Odpowiedz
@eMinimi: Ze zdjęć wnioskuję, że są w jakimś możliwie tanim szpitalu o wyglądzie wiejskiej przychodni z polski, więc już na tym etapie przyoszczędził ale mimo to przecież nie ważne.
Ważne, że ZUSu nie musi płacić i nie ma sanepidu!
  • Odpowiedz
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Bo to jest właśnie wolność i nie ma sanepidu! U nas można co najwyżej kury trzymać a tam można ludzi leczyć i grubo kasować. A nas ZUS gnębi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masz rację, moje absurdalne wyobrażenie o wiejskiej przychodni bierze się z tego, że byłem 30 lat temu z babcią w takiej przychodni i to pamiętam. Na moim przykładzie obrazuje też to jakie pojęcie
  • Odpowiedz
@adik75: 90 lata to był ogólnie dramat w całej Polsce, teraz można powiedzieć że doganiamy w jakimś tam sposób zachód. Ja od paru lat mieszkam na wiosce liczącej około 1 tyś osób, Stacja paliwowa, przychodnia, dentysta, weterynarz, "market" Dino i kilka pomniejszych sklepów, żłobek, przedszkole, szkoła, jakiś tam fitnes club, był nawet komisariat policji ale zlikwidowano bo przestępców brakowało. Tak teraz wyglądają wioski na zachodzie Polski, o drogach nawet nie
  • Odpowiedz
@eMinimi: No przecież wiem.. on na oparach z YT i resztkach oszczędności leci. Swoją drogą pamiętam jak komuś Laki odpisywał, że pewien Polak z Chin uciekł, bo mu interes nie wypalił, rachunek w hotelu rósł więc uciekł a do tego się u chińskiej polonii zadłużył... Nie wiem o kim to było, ale śmiem wątpić że Machaj z tych 300euro dniówki zrezygnował w Chinach (a doglądał tylko zamówień przed wpakowaniem do
  • Odpowiedz