Wpis z mikrobloga

#tabaka #wykopsnuffersclub #chwalesie
Witam kolegów. W pierwszym wpisie pochwałę sie swoją małą kolekcją tabak. Jak widać wszystko to prawie porchl, ale to dopiero początek mojej przygody jak i kolekcjonowania tabak. Oprócz walenia w nochal również jestem zainteresowanych kolekcjonowaniem tych cudownych pudełeczek. Pytanie do was. Czy wasz słoń też tak #!$%@?? Zero gracji w tej tabace. Nazywam ją pieszczotliwe indyjskia papą skarpetową.
EmperorOfEmpire - #tabaka #wykopsnuffersclub #chwalesie
Witam kolegów. W pierwszym wp...

źródło: comment_16308246949mzc8Udpz9eCdACGlAiLjO.jpg

Pobierz
  • 26
@EmperorOfEmpire: Tydzień temu wywaliłem ok. 60 sztuk pustych pudełek. Szkoda, że nie napisałeś wcześniej, to bym Ci wysłał. Słoń dla mnie jest nieprzyjemny, bo jest tak drobny, że od razu leci do gardła i tam osiada. Próbowałem go mieszać z grubiej zmielonymi tabakami, żeby zatrzymywał się w nosie, ale to nic nie daje. Mnie najlepiej pasuje Red Bull i od jakiegoś czasu wciągam tylko jego.
@GhostTrick: w gawidzie nie czuję moreli. Chyba to kwestia nosa bo mój kumpel mówi że czuję. Ozony dla mnie mają przyjemny smak. Nie #!$%@? w nich chemii tak jak gdzieś przeczytałem. Chyba w komentarzu w sklepie internetowym. Prezzydent mocno daje w nos. On chyba jakoś drobno jest mielony bo zawsze mi tam wlatuje głęboko i powoduje łzy. Gletscher przyjemnie orzeźwia
@EmperorOfEmpire my w pracy mieliśmy jedna szufladke cała tabak w szafce z narzędziami, praktycznie wszystkie te same co na zdj, no ten słoń masakra ale mamy jednego weterana co wciaga tabake juz chyba nałogowo kilka dobrych lat, tyle że on głównie tylko redbulla wali bo te słabsze juz nic nie czuje jak wciagnie, widać niestety że juz caly nos rozpieprzony, wiecznie ma przytkany nos, caly czas mu leci z nosa tak jakby
@Francesco123: Rozumiem bo też tak załatwiłem swój nos przez jedną z imprez gdzie wpadłem w tabaczny trans i kilka dni walone było w nosal. W środku miazga. Pieczenie strupy, sucho. DO tego mój nos i skóra jest podatna na ciagłe wycieranie chusteczkami co powoduje wyschniecie. Kurowałem sie trochę po tym. Teraz ograniczam co kilka dni po kilka niuchów no i na specjalne okazje OFC ( ͡º ͜ʖ͡º
@spokojny_czlowiek nikotyna pobudza chwilowo jak kawa, plus jak masz mega zatkany nos i wiesz ze nie jestes w stanie wysmarkac wszystki to po tabace wszystko wyjdzie i masz czysciutki nosek, jednak tak jak wyzej pisalem, najlepiej brac w kryzysowej sytuacji gdy juz serio wiesz ze jest nos tak #!$%@? ze nie idzie odetkac, rekreacyjnie niezalecane aczkolwiek od razu nic sie nie stanie
@spokojny_czlowiek: Jeśli nie jesteś uzależniony (przyzwyczajony) od nikotyny, to w pierwszym momencie czuć takiego "buzza"/pobudzenie a potem taką lekką zamułkę/rozgrzanie jak po kilku piwkach. Mentol w tabakach daje też uczucie orzeźwienia jak guma do żucia. No i też aromat danej tabaki i tytoniu.
w gawidzie nie czuję moreli. Chyba to kwestia nosa bo mój kumpel mówi że czuję.


@EmperorOfEmpire: właśnie też mam wątpliwości co do swojego nosa, bo kiedyś morela wydawała mi się w nim potężna... Nie wiem czy to mój nos czy może zmienili recepturę.