Wpis z mikrobloga

@Pierogies: to widocznie nigdy Cię tak naprawdę nie bolało. Jak złamiesz miednicę, zaczniesz sikać ostrymi kamykami albo będziesz potrzebował chemioterapii i wtedy odmówisz środków przeciwbólowych to... Nadal nie będzie to żaden powód do dumy, ale będzie to mniej żałosne. Nie jesteś lepszy od tych co biorą.
  • Odpowiedz
@Pierogies: to widocznie nigdy Cię tak naprawdę nie bolało. Jak złamiesz miednicę, zaczniesz sikać ostrymi kamykami albo będziesz potrzebował chemioterapii i wtedy odmówisz środków przeciwbólowych to... Nadal nie będzie to żaden powód do dumy, ale będzie to mniej żałosne. Nie jesteś lepszy od tych co biorą.


@Pierorzek: Cześć, nie jesteś lepszy od tych co nie biorą. To pa

  • Odpowiedz
@benzyna_abstrakcyjna: niee biorę leków przeciwbólowych. Nie dlatego, że jestem dzielny tylko dlatego, że mam dużo szczęścia w życiu i jestem w stanie funkcjonować bez nich.

W obliczu bólu nie ma bohaterów.


@Pierorzek: nie wiem dlaczego to napisałeś, tak samo nie wiem dlaczego napisałeś to co napisałeś do @Pierogies, przecież on tylko napisał że nigdy w życiu nie kupił leków przeciwbólowych, proste stwierdzenie, z tej wypowiedzi nie wynikało żadne wywyższanie
  • Odpowiedz