Wpis z mikrobloga

Gracze w #warzone czy ktoś ma problem z działaniem gry w ostatnim czasie?
Od pewnego momentu strasznie ścina mi grę, fps skaczą od 100 do 1, szybki obrót postaci na mapie lub szybkie kąsanie kursorem w lobby ścina grę kompletnie, stała sie niegrywalna. Odinstalowanie i ponowne zainstalowanie gry pomaga na kilkanaście godzin po czym nagle znowu sie wszystko #!$%@?… sterowniki od grafiki aktualne. Sprzęt to Ryzen 5 3600, 8gm ram, karta GeForce GTX 1060, dysk SSD
  • 4
@gwyddbwyll: Zgaduje, że masz za mało RAMu i się zapycha, u mnie przy 16GB gra sie crashowała jak miałem przeglądarkę odpaloną i zabierała za dużo ramu. Teraz mam 64GB i mam wiele rzeczy poodpalancych łącznie z przeglądarką i gra nawet nie piśnie, że coś jest nie tak.
@dziki_dziki: Gram na dokładnie takim samym sprzęcie (proc, grafika, płyta główna, dysk) jak znajomek z ta jedna tylko różnica, ze on ma 16gb, ja 8gb ramu. U niego problemu nie ma, wiec tez stawiałem na ram, ale dziwi mnie fakt, ze przeinstalowanie gry całkowicie rozwiązuje problem na jakiś czas
@gwyddbwyll: Bo właśnie 16 już spokojnie styknie byleby nie było nic odpalone dodatkowo, pójdź w tym kierunku, dokupienie przecież 8GB to chyba nie duży pieniądz, no chyba , że nie możesz bo masz płyte mATX.A z tym, że gra chodzi dobrze przez jakiś czas to może jest to jakoś zorganizowane z wirtualna pamiecią, jak brakuje ramu gra wrzuca wszystko na pamieć wirtualną a później ma zapamiętane, żeby odrazu tam walić całągre,