Wpis z mikrobloga

Mirki, ostatnio bardzo cicho na wykopie, wiec pomyslalem ze mozemy sobie wspolnie ocenic kazda walke od 1 do 10, z tym ze kazda musi miec inna ocenę. 1/10- way of blonde wieja- ta walka ma: 0 dymow, 0 zainteresowania ( nie no przepraszam, #gola s i rozpara tym zyją) , nie wiem jakim cudem to jest az 3 na karcie , no i najlepsze- wieja sama powiedziala ze nie wie czemu dostala kogos tak trudnego, wiec mozna wywnioskowac ze bedzie szybko 2/10- szeli fericze- walka bez dymow, aczkolwiek to jest heavyweight, wiec mozna liczyc ze rzeszowski prokurator piotruś pompka szeliga moze dostac fajny nokaut 3/10 smolasty mily pan- walka na papierze tragiczna, jest jednak nadzieja bowiem smolasty trenuje od 3 tygodni bo mial wczesniej zlamane zebra, a mily pan nic nie wstawia z trenigow ( chociaz to akurst nie musi nic znaczyc),ale jesli ma 4 koncerty dziennie to niekoniecznie ma czas na treningi, w kazdym razie pije do tego ze mamy okazje na zabielski hejter v2 4/10- mankowski parke, czyli POTEZNY MAINEVENT ktory na mojej liscie jest 4. Dlaczego? 0 dymow, to co mankowski zrobil na konfie to zenada, parke niby cos probowal, ale nic specjalnego. W teorii mamy przed nami ich f2f i 2 konfe, ale nie polecam oczekiwac czegos fajnego 5/10- tancula mialczynski-nie bede sie duzo rozpisywal, nie jest to wyjatkowa walka, ale uwazam ze lepsza niz pozostale 4 6/10- ojwojtek wardega- dymow tu tez nie bedzie ( specjalnie dla niektorych; nie mylcie dymow z konwersacja o wersow czytanej z kartki), ale za to wardega teraz powaznue sie przygotowuje i ciekawe czy stroluje ta walke. Jesli chodzk o wojtka- bruh, nie mam totalnie nic do powiedzenia, srednio mnie on obchodzi 7/10- popo mixer- wiem ze kazdy hypuje popo, ale bede niezwykle szczesliwy jak przewali walke z chlopaczkiem z depresja, i w takim wypadku reakcja całego XI + ich POTENRZNEJ armii widzow bedzie ciekawa 8/10- #swiniak boxdil maksymalnie- boxdil pokaze sie bez koszulki, wiem ze wielu wykopkow to interesuje wiec ten argument pewnie do was przejdzie, a jesli chodzi o walke to sa 2 prawdopodobne scenariusze, ktore mnie osobiscie bardzo ciekawia: 1- boxdil zgniecie maksyma i ten zginie, a 2 to maksymalnie zameczy boxdila w 1 rundzie, a w 2 i 3 boxdil w koncu nie będzie mogl zlapac tlenu i tez zginie. Jesli chodzi o jakas afere to nie wiem czego wy oczekujecie, myslicie ze stypiarz mialby zwyzywac włodarza ktory mu daje hajs i w dodatku sa kolegami ( jedyna osoba ktora kloci sie z wlodarzem to kasjo ale on jest tak odklejony ze nie pomyslal ze to mu sie nie oplaca) 9/10- sasha krycha- jedne z nielicznych dymow na tej gali, za to trzeba panow uszanowac, ogolnie to walka bedzie fajna, tylko nie czaje dlaczego sa zaledwie drudzy na karcie ( jesli powiecie ze to kwestia zasiegow to co powiecie na 4 walke tej gali tancule ktory bez murana nie jest ani troche zasiegowy i malczynski ktory ze swoim 1,8 mln kanalem robi 30 k wyświetleń). No i oczywiscie smaczkiem tej walki jest ta wyjatkowa akcja sashy w klatce ktora ma zrobic. 10/10- ferrari filipek- jedna z 2 przyciagajacych walk na karcie, tez wstyd dla swarzedzkich kubkarzy ze dali ich nizej niz smolasty milypan. Walka zapowiadia sie dobrze, na konfach nie ma stypy, no i atmosfere podgrzewaja zaklady, chociaz i tak wiemy ze boxdil nie wyplaci pieniedzy
#famemma
  • 3
1 Smolasty vs Miły Pan
2 Szeliga vs Wujaszek Fericze
3 Boxdel vs Maksymalnie
4 Way of blonde vs Wieja
5 Tańcula vs Malczyński
6 Mixer vs Popo
7 Wardęga vs Ojwojtek
8 Parke vs Mańkowski
9 Amadeusz vs Filipek
10 Krycha vs Sasha