Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem z ustawieniami sterowania w #fifa
Gram na niestandardowych ustawieniach, które mam zapisane pod Własne A. Stary system obrony, zmienione przyciski itd. gdy chce grać ze znajomym to nie możemy zrobić na drugim padzie ustawień typu klasyczne. Każda zmiana np. w Ustawieniach trenera czy przy asystach nie zapisuje się. Próbowałem już przypisać pad na konto gościa, nawet na innym prywatnym i dalej nic z tego. Jakieś pomysły by ustawienia się zapisywały?

FIFA 21 na Xbox series x

#xbox #xboxseriesx
  • 8
Do tego miałem już sytuacje gdzie wszystko działało właśnie na koncie gościa, teraz robię wszystko tak jak wtedy gdy działało i niestety, bez rezultatów.
@Master17: "it's not a bug it's a feature" - w ramach szeroko rozumianego wyrównywania szans dwóch graczy nie może posiadać różnych ustawień sterowania ponieważ jeden z nich mógłby być dyskryminowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Master17: Ostatnio mieliśmy z kumplem ten sam problem na moim xss. Ja miałem grać na padzie podłączonym po kablu na standardowym sterowaniu, a kumpel na padzie z bateriami na alternatywnym i też mu nie chciało zapisać zmiany.
Pomogło dopiero, gdy wymieniliśmy się padami i każdy mógł grać tak jak chce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krry: Sytuacja opanowana. Zostawiam post z wyjaśnieniem jakby ktoś też szukał.

Wlaczylem konsole padem, na którym zalogowałem się głównym kontem. W menu Xboxa uruchomiłem 2 pada, którego przypisałem do nowo stworzonego 2 konta Xbox. W Fifie z poziomu menu głównego w ustawieniach nie szło zapisać tych zmian, ale w menu wyboru stron i drużyn już tak. Wystarczyło przypisać 2 zalogowane konto do nowopowstałej "nazwy gracza". Przy wyborze stron nad napisem "gotowe"