Wpis z mikrobloga

Jest sens by kupić sobie białko jak jestem na redukcji? Ważyłem stanowczo za dużo tj prawie 104kg przy wzroście 191. Teraz jest 94 i idę dalej, zależy mi też trochę na rekompozycji, bo mieśni w sumie brak, sam bebech. Kupno i spożywanie odżywki bialkowej jakoś polepszy i przyspieszy cały proces? Jestem zielony to taguje #mirkokoksy
  • 6
  • Odpowiedz
@LaRauxe: Jak jesteś w stanie z samej diety dostarczyć odpowiednią ilość białka to nie musisz. Chociaż zawsze to jakaś wygoda dobić sobie białka odżywką.
  • Odpowiedz
@Pessos: Raczej nie jestem w stanie, białko w mojej diecie to głównie mleko i trochę masła orzechowego 100% do owsianki. Twaróg z jogurtem naturalnym. Więcej to jakieś marginalne produkty od czasu do czasu. Trochę macham hantlami żeby coś z mięśniami ruszyło. Czyli mówisz, ze to całkiem spoko opcja. Polecisz jakies produkty dla początkującego?
  • Odpowiedz
@LaRauxe: No to w takim wypadku to będzie dobre uzupełnienie. Ja od jakiegoś czasu nie używam ale jak kupowałem to WPC 80 z KFD i było dobre, jedynie smak trzeba sobie wybrać taki który ci siądzie.
  • Odpowiedz
@LaRauxe: białko w prochu jesz jak nie dostarczasz wystarczająco dietą, ono nic nie przyśpiesza, jedyne uzupełnia tego czego brakuje do twoich założeń

więc żeby to miało sens, musisz wiedzieć czy tak jest czy nie (liczyć makro)

generalnie na redukcji miałem więcej trudności z dobiciem białka do mojego celu, bo produkty białkowe zwykle zawierały różne ilości tłuszczu lub węgli i zaczynało mi brakować "miejsca" właśnie po tej
  • Odpowiedz