Wpis z mikrobloga

@rudazcharakteru: Mialem tak w czerwcu, jedna oczekujaca transakcja a kwota spadla o 1% (cb spadl z 6% na 5%). Oczywiscie miesiac pozniej kwota zmniejszonego cashbacku została odrzucona. Niemozliwe? Mozliwe! Cale goodie.
Najlepiej robic rzut ekranu z kwotą oczekującą cb, która lubi zmniejszyć się w czasie :D.
Od tego czasu nie korzystam z tego czegoś.
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: usuń konto, ja swoje u was już skasowałem. Po tym jak odrzuciliście cashbacki z kwot w sumie ponad 3000 i newslettery z 2 akcji. Wszędzie ta sama wymówka "nie zgodnie z zasadami" i jak widać problem dotyczy wszystkich "NIKT NIE UMIE ROBIĆ POPRAWNIE" albo macie #!$%@? skrypty albo po prostu przytulacie tą kasę dla siebie.
Wstyd że jesteście spółką córką Banku Millenium
  • Odpowiedz
@obieq: albo: "transakcja anulowana" chociaż zamowienie zrealizowane i cieszysz sie z zakupionego produktu, tylko pozostaje niesmak ponieważ transakcje robiłeś za pośrednictwem... goodie.

Wiem jedno cb goodie jest nieopłacalny, bo albo bedzie uznany, albo we większości przypadków odrzucony.

Po drugie większy rabat jest po skorzystaniu z innych stron z kodami rabatowymi, goodie jest malo oplacalne.

Po trzecie mając konto na Fb i blokowanie komentarzy uzytkownikow daje wiele do myslenia o cash backu
  • Odpowiedz
@FeeE: najlepiej jak uznaja bo minął czas a po kilku h odrzucą (jak masz minimum do wypłaty to można zdązyć to wypłacić), a komentarze jak widac na stale wylaczone
  • Odpowiedz
@obieq: uznać a pozniej odrzucić to juz wyższa szkoła jazdy :D.
Ja jeszcze w lipcu dałem im szanse, oczywiscie transakcja nie weszła z automatu, reklamacja transakcji, ktora została odrzucona i w ten sam dzien transakcja która nie weszła z automatu, weszla w oczekujace, ta sama reklamowana transakcja z odrzuconych weszła także w oczekujące. Normalnie jaja jak berety.
Reasemując, 1 transakcja, 2 oczekujące cb dotyczące tej samej transakcji.
  • Odpowiedz