Wpis z mikrobloga

Mam konsolke w sumie od premiery, nie cisne jakoś dużo, bo nie mam zbyt dużo wolnego czasu, ale póki co takie gry udało mi się przejść. Niedługo dobiega rok więc pomyślałem że się tym podziele ( ͡° ͜ʖ ͡°) przede mną jeszcze dużo super tytułów. Generalnie jestem bardzo zadowolony z konsoli, a gry które ukończyłem były w większości super i dały mi mnóstwo frajdy. A Wy jakie gierki przeszliście i które macie na celowniku jako następne?
#ps5
vectus - Mam konsolke w sumie od premiery, nie cisne jakoś dużo, bo nie mam zbyt dużo...

źródło: comment_1630446222ha6EBIMLP3wBkdaEP0yKmG.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@vectus: Wcześniej miałem xboxa i z większych tytułów to przeszedłem na nim wiedźmina, gta 5, AC odyssey i pykałem w forze motorsport i warframe ()
  • Odpowiedz
@dunno: ładne widoczki i luźne dialogi, gameplay mnie nie porwał za bardzo. A fabułe troche pamiętałem przez mgłe bo oglądałem pare lat temu jak pewdiepie ogrywał
  • Odpowiedz
@dunno: z rdr2 zastanawiam się czy nie czekać na 60 fps.. już tak nie miałem cierpliwości do god of wara i teraz horizona i pod koniec mojego gameplaya wszedł patch na 60 fps (,)
  • Odpowiedz
@vectus: a czemu Crasha nie ma na liście? zagrałem w to dopiero dzięki darmówce w ps plus collection na ps5 i dla mnie super gierka, a jestem dopiero po pierwszej części, a następne są tylko lepsze z tego co czytałem
  • Odpowiedz