Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thapchan: sam osobiście mam wszystkie eza zrobione na 50 lvl z wyjątkiem podwójnych i karty zezowane więc nie wiem gdzie trzeba przepalać kasę aby nie mieć ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Thapchan: jakim cudem brakuje Ci zeni jak masz tak poczyszczone te EZY? Ja mam większość na 31 levelu, bo nigdy nie chce mi się farmic zeni, ale stać mnie było na wszystkie główne ezy + wybrane postacie poboczne + większość postaci z eza aren (ale ostatnie przestałem je robić, bo do niczego się nie przydają), a przy tym śpię na 150-300 mln zeni zazwyczaj.

O co chodzi xd
@Puszkov: ja mam obecnie niecałe 100 mln. ale lubię mieć zapas na ewentualne przyszłe, teraz sprawdziłem i nie wszystkie EZA mam poprzechodzone na tak wysokim poziomie tylko kilka stąd brak pewnie Zenii myślałem, że więcej farmiłem xd
@Puszkov: No jakim niby cudem? Ja mam obecnie 100 mln, do zrobienia większość ezy które teraz są a w kolejce jeszcze czeka str Brolly na krorego muszę wydac 97 mln za zrobienie go na lr czy chociażby najnowszy goku na którego pewnie zejdzie z 10 mln samo podbicie sa do 10. Event czyszczę codziennie od lutego chyba.
@Puszkov: No ale zeni teraz nie wezme, bo to tylko 50 mln wiec kropla w morzu potrzeb plus chyba kluczami wyfarmisz o wie więcej zeni z eventow.
Wiec poleca tickety, orby i pewnie kaie.