Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Udało mi się ukończyć "One Shot One Kill" z MW Remastered na Veteranie. Po 30 próbach, kilkudziesięciu #!$%@? rzuconych w eter, ale się udało. Co za gówniana misja... #ps4 #ps5 #callofduty
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dante27: mam nadzieję że misja w bunkrze to ta na czas? 9 min do rozbrojenia i faja? Bo jak będzie jeszcze gorsze gówno to nie wiem czy czegoś nie rozwalę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dante27: dobra nieważne. Wszystko się udało. High Mile oczywiście z glitchem, ale gra nie była fair wobec mnie, więc ja też nie mam zamiaru być wobec niej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dante27: nie no ponad godzinę męczyłem, ale zdecydowanie gorsza dla mnie była misja "Gorączka". Koło 3 godzin prób nad ostatnimi 2-3 minutami misji. No i oczywiście "One Shot One Kill" też ponad godzinkę prób przetrwania końcówki.

Nawet zrobiłem za jednym posiedzeniem również misje treningowa poniżej 15s. Więc zostały mi do pozbierania intele, jakieś pierdółki i będzie platyna. I za jakiś czas (jak odpocznę od tego gówna) pora na Modern Warfare
  • Odpowiedz
, ale zdecydowanie gorsza dla mnie była misja "Gorączka".


@pierug92: a no, to ta misja "na polu", zrobilem ja jakims nieziemskim fartem bo zdarzylem #!$%@? do kolejnego checkpointa z tej stodoly :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dante27: dokładnie - ucieczka ze stodoły to dramat był... Nawet spamowanie nalotami nie pomagało bo ich po prostu zbyt dużo było... Fartem zrobiłem, ale zrobiłem.

Dlatego nie lubię starszych codow ogrywać na Veteranie - są niesprawiedliwe - i to bardzo. Te nowsze są trudne, (może cold war nawet za łatwy trochę?) ale nie czułem się oszukany. A tutaj - patrząc na niekończące się fale przeciwników to odechciewa się grać momentami.
  • Odpowiedz