Wpis z mikrobloga

Tom Ford Tabacco Vanille.
Doprosilem sie dzis w koncu o zmiane pustego testera, od godziny z mojego prawego nadgarstka promieniuje... miód. Im blizej przystawie nos tym wyrazniej miod. Tak odbieram ten zapach, wanilia w nim jest dla mnie syntetyczna :( Jak Wy odbiercie TF TV?
#perfumy
  • 13
  • Odpowiedz
@RumClapton: Szczerze mówiąc to mi bardzo nie podszedł. Wiem ze jest wielu fanów ale tak jak mówisz ta wanilia nie powala a z drugiej strony mnie meczy zbyt mocny tytoń. Wole połączenia jego jak w Naxosie.
  • Odpowiedz
@RumClapton: Ja tez tak odbieram, zawsze myślałem ze będzie czuć nieodpalonym szlugiem jak tak wszyscy opisywali ten tytoń. Okazuje się ze tytoń może pachnieć roznie ale tutaj jest mocno przykryty wanilią i daje taki zapach drapiącego w gardło miodu. Mi tam się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Asjopek: Zara i JJ w okolicach 40zł chodziły z tego co pamiętam. W JJ TL najgorzej mam z pierwszymi 30 minutami, później jak osiądzie to jest nawet w porządku. Choć część osób tutaj jest bardzo zadowolona z JJ, także nie sugeruj się za bardzo moją opinią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@futrzakos: ale Zara warm ma słabiutkie parametry, 4 godziny trzyma i ni ma, jj TL trzyma u mnie 12 godzin spokojnie. A u mnie na skórze wszystko trzyma dłużej niż u innych z tego co widzę
  • Odpowiedz