Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dutch: tego ma dowodzić, że po obu stronach nie brakuje #!$%@?ów, ale jakoś wśród szurii głośniej się złorzeczy i częściej słychać groźby karalne.

Ja osobiście mam już centralnie w dupie czy ty konkretnie masz zamiar się szczepić i przestrzegać obostrzeń, jednocześnie mam już dość tej waszej propagandy. W sumie to sam nie wiem czemu Cię jeszcze nie mam na czarnej..? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Jubei:

Ja osobiście mam już centralnie w dupie czy ty konkretnie masz zamiar się szczepić i przestrzegać obostrzeń

Super, szanuję taką postawę.

jednocześnie mam już dość
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dutch: ależ oczywiście, że nie sugeruję że się tym jakkolwiek przejmiesz. Po prostu chodzi o filtrowanie mikro z treści bezwartościowych, to nic personalnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jubei:

Po prostu chodzi o filtrowanie mikro z treści bezwartościowych, to nic personalnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aa. To śmiało, moje treści są całkowicie bezwartościowe. Godspeed ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jubei: może, ja osobiście nie mam cierpliwości i szacunku do propagujących rozwiązania, które prowadzą do bezprawnego ograniczania jakimikolwiek grupom praw człowieka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fukinloner: no cóż, pewnie to kwestia wieku. Może za parę, paręnaście lat spoważniejesz i będziesz potrafił kontrolować swoje emocje. :)
  • Odpowiedz