Wpis z mikrobloga

Przeczytałem pare wpisów na temat piętnowania #lgbt i przypomniala mi sie smieszna sytuacja. Dodalem na insta zdjęcie z takimi o to skarpetkami i dostalem 3 albo 4 wiadomości, ze mam to usunąć i czy jestem gejem i czemu propaguje lgbt. I tak sie zastanawialem o co chodzi i po chwili rozkminilem, ze to o tęczę xD jedna dziewczyna to wywalila mi sciane tekstu o tym jakie to złe, ze "chlopak dziewczyna normalna rodzina", a ja chcialem miec tylko kolorowe skarpetki z spongebobem ()
Tigermass - Przeczytałem pare wpisów na temat piętnowania #lgbt i przypomniala mi sie...

źródło: comment_1630411765EU05vDIypocnViHg76IEUW.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@Tigermass: Moja 4 letnia corka nosi opaske w kolory teczowe. Ma ja od miesiecy, w Niemczech nie bylo z tym problemu. W Polsce juz mnie 2x na placu zabaw zwyzywali, a tesciowa mowila, ze lepiej to zdjac, bo to nie wypada.

Serio, wam sie z tego dobrobytu w glowach mocno #!$%@? w tej Polsce.
  • Odpowiedz
@krisswoj: tak tylko bieganie i rower i zjazd ze 120 na aktualnie 95kg.

@mieszczanin: odpowiedz juz byla w komentarzu, niestety hetero, a widze ze mialbym tutaj wielu chlopakow.( ͡° ͜ʖ ͡°)

@BlackFunky: ja do 16 roku zycia mialem niedowagę. Pozniej wlatywaly pierwsze hajsy i topiłem smutki w fastfoodach przez to tak przytyłem.

@dmnm: eleganckie! Takie całe żółte mam z pikatchu (
Tigermass - @krisswoj: tak tylko bieganie i rower i zjazd ze 120 na aktualnie 95kg. 
...

źródło: comment_1630428072OHufGvAECnfb3XLEej8p1h.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tigermass: Mam koszulkę z takim wzorem i kiedyś wpadłem w niej do babci i ta zapytała się czy nie boje się w niej chodzić po ulicy bo teraz pełno durniów co by lali każdego kto ma na sobie więcej niż dwa kolory i to też zakładając, że jeden z nich nie jest różowy. W sumie to babcia ma racje, te prawicowe dekle to rak na tkance zwanej społeczeństwem.
wallygatorrrr - @Tigermass: Mam koszulkę z takim wzorem i kiedyś wpadłem w niej do ba...

źródło: comment_1630429174qbNPqMdvqTKolECU85yMM6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz