Wpis z mikrobloga

@Takinickk: ile miesiecy śledzisz uniwersum ? Bo lat to na pewno nie skoro ostatnio dziwiłes sie ze rudy chciał żeby szczur został w lesie. Prześledź moje wpisy to od początku to zobaczysz czy jestem za rudym, kleszczem kleszcza czy menelem. Ty i tobie podobni jesteście ludźmi dla których olgierdano jest prze kozak bo wyjaśnia menela. Tylko że przed nim były chociażby takie osoby jak #!$%@? czy esencjalista które robiły to o
@Takinickk: Atencji to raczej ty szukasz patrząc po tematach które zakładasz. Wiem że teraz ludzie lubią wszystko żeby podac im pod nos ale jeżeli coś sie chce od kogoś to warto poświęcić mu chwile i poznac jego poglądy. Ja twoje wypowiedzi przeczytałem, ty widzę masz z tym problem, lepiej załozyć 10 nastepnych tematów.
Brak argumentów, ale nie dziwie sie pewnie masz z 15 lat. Powiem ci tylko ze przez slawka miałem bana ale nie musuisz juz odpisywac bo dla mnie jesteś dnem intelektualnym. Miłego dnia chłopaku, jutro szkoła, pamiętaj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@BOMBASKI_GIEROJ: Przecież jak byś my wprost napisał że gardzisz Rudym i nie podoba Ci się jego wpływ na uniwersum, to nic by ci się nie stało, a bardzo by to wpłynęło na rzeczowość dyskusji :v
@Takinickk: Próbując przypisać każdemu z kim się niezgadzasz współpracę z Gnidą nic dobrego nie osiągniesz, a możesz tylko zaszkodzić sprawie o którą walczysz. W skrajnych przypadkach możesz kogoś naprawdę wepchnąć w strefę wpływów Rudego, co
@Zwanek: widzisz, odkąd założyłem tu konto od początku jechałem po marianie, menelu itd. I wtedy nikt się nie pruł o nic. Ale odkąd zacząłem jechac olgierda bo dla mnie okazał się kolejną pijawką na szkolnej to banda pajacy automatycznie okrzyknęła mnie zwolennikiem rudego. bo te dzieciaki nie ogarniają że można jechac i rudego i olgeirda i menela, tylko musisz być za jedną ze stron konfliktu. A mnie już szkoda czasu by
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BOMBASKI_GIEROJ: No i jak ktoś ktoś uparcie w to idzie nawet jak mu wykazujesz że #!$%@? od rzeczy, to warto go wrzucić na czarno i ignorować. Ale przed tym warto każdemu dać szansę.
Ja mimo że skrajnie nie podzielam zdania niektórych mirków stojących za Olgierdem, to jestem w stanie zrozumieć czemu tak postępują i nie mam z tym problemu. To że jadę z Olem nie znaczy że mam jechać z każdym