Wpis z mikrobloga

@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: ja polecam żel przeciwsłoneczny Suntique (I'm Sports Aqua Sungel SPF50+). Mam dość problematyczną cerę, jeśli coś jej w pielęgnacji nie pasuje, to od razu reaguje zaczerwienieniem i wypryskami. Ten żel świetnie sprawdził się u mnie latem, jest bardzo lekki, nie zapycha, nie pozostawia tłustego filmu i dobrze współpracuje z makijażem. ʕʔ Generalnie azjatyckie filtry robią dobrą robotę.
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: Clochee SPF 30 rozświetlający (on kolor ma lekki, ale jeśli nie jesteś bardzo biała to nie powinien być za ciemny, latem nawet zamiast makijażu dobrze działa na upały) i Be The Sky Girl Lady Sunshine. Oczywiście jeśli bierzesz pod uwagę coś poniżej 50 SPF.
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: nacomi ten w wersji basic mnie zapychał, ciężki do noszenia, jak zmywałam wieczorem to pełno małych białych syfów... teraz mam skin79 i pod tym względem jest spoko, ale znowu wydaje się za lekki XD jak woda, trzeba to później jeszcze czymś nawilżyć, chyba że nie potrzebujesz mocnego nawilżenia to da radę samodzielnie