Wpis z mikrobloga

Od zawsze pasjonowało mnie lotnictwo, gdy tylko miałem okazję jeździłem na pokazy lotnicze. Zwieńczeniem tegorocznego urlopu miały być pokazy w Gdyni. Dwa dni przed wyjazdem pod wpływem chwili stwierdziłem, że fajnie by było porobić jakieś zdjęcia, i kupiłem bez żadnego researchu używany aparat z dwoma obiektywami za 1000zł na allegro xD. Pojechałem na pokazy i mając pierwszy raz lustrzankę w ręce zrobiłem parę zdjęć, które nawet mi się podobają. Możecie polecić mi jakieś poradniki/kanały na YT, dotyczące obróbki zdjęć? Kupno tego aparatu to chyba najlepiej wydane pieniądze przeze mnie w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fotografia #lotnictwo
mmichalus - Od zawsze pasjonowało mnie lotnictwo, gdy tylko miałem okazję jeździłem n...

źródło: comment_1630364993K6mqGf9ZAZEq3ZsCy3bIYQ.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@mmichalus: Na youtubie masz tony poradników. Najwiecej będziesz miał odnośnie lightrooma (obróbkę zdjęć). Do tego musisz robić zdjęcia w RAWie. Jak chcesz wskoczyć na tryby manualne i półmanualne aparatu to poczytaj czym jest trójkąt ekspozycji. Nic trudnego a daje większa kontrole nad aparatem. Jak byś miał jakieś pytania to pisz śmiało
  • Odpowiedz