Wpis z mikrobloga

Hej! Doradzicie proszę czy Huawei Matebook X Pro 2020 jest warty swojej ceny? Obecnie w euro 5629 (niby trochę tainej w ratach bo jest promka na 5 rat za free przy 30, ale nie widze regulaminu wiec narazie licze cene wyjsciowa) za taką specyfikację:
Huawei Matebook X Pro 2020
Z tego co czytałem opinie to jest spadek jakości co do poprzednich modeli.

  • 21
@LazyInitializationException: no to to jest spora różnica, bo maczki też chyba bardziej będą tracić na wartości jak się weźmie z 8 ramu czy mniejszym dyskiem. No i tutaj pewnie piszesz ceny Aira. Nie mówię że potrzebuje pro no ale sporo kasy za biedniejszą wersję. Nie wiem czy jak chce laptopa który chce żeby był szybki lekki wytrzymały, głównie do przeglądarki i nauki pytonga w zakresie ml i moze cos z big
no to to jest spora różnica, bo maczki też chyba bardziej będą tracić na wartości


@TheRickestRick: Bardziej niż ten Huawei nie będą xd

No i tutaj pewnie piszesz ceny Aira.


Tak, aira

Nie mówię że potrzebuje pro no ale sporo kasy za biedniejszą wersję


Która jest lepsza niż ten Huawei ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nauki pytonga w zakresie ml


No to raczej powinieneś poszukać czegoś z dobrą
@MercedesBenizPolska: wcześniej mialem hp pavillon, jeżeli chodzi o ekran to czasem jak pracuje na słońcu to trochę odbija ale kolorki bardzo ładne. Mam Air M1, 16, 512, ale przyznam że momentami się grzeje. Korzysta mi się spoko, działa szybko jest w pytke. Jakbyś kupował to rozpakuj w sklepie bo ja dostałem krzywy egzemplarz (jedna gumka nie dotyka biurka) i będę go reklamował i jak zamówiłem takiego samego z xkomu i rozpakował