Wpis z mikrobloga

@Logan00: większe miasta powinny mieć administratora, który by się zajmował prozaicznymi sprawami jak ścieki, odpady, korki. Wtedy prezydenci mieliby czas i luz na politykowanie a mieszkańcy by nie cierpieli tak jak teraz.
  • Odpowiedz
@gustowny_dzikus: ale to Trzaskowski tam stoi i nie pozwala przejechać czy jednak korek tworzy zbyt duża ilość samochodów w mieście? Miasto ma nie robić remontów i słuchać narzekania na stan ulic? To już od dawna wiadomo, że centrum miasta to nie jest miejsce na auta i jak ktoś się decyduje na ten rodzaj transportu to będzie stać w korku. Nie ma miejsca na poszerzenie ulic w mieście, a nawet jeśli to
  • Odpowiedz
@pekak: idąc twoim tokiem rozumowania kolejki do lekarzy specjalistów to wina pacjentów xD
Można zrobić remont z głową i można zachęcać i budować infrastrukturę przyjazną zbiorkom ale to jest w dużej mierze rola miasta
  • Odpowiedz
@Logan00 stałem w tym korku wczoraj. Jest on spowodowany REMONTEM jednego z głównych skrzyżowań Warszawy. A czekając w aucie śmiałem się pod nosem, że TVP miałoby dobry materiał do manipulacji i nie myliłem się (°°
  • Odpowiedz
  • 0
@Logan00 Polska, centrum Europy. Przez pół życia zarobiliśmy na 1/10 mieszkania. Gratuluję Daniel Obajtek, który trafia na świetne promocje mieszkaniowe co pół roku
  • Odpowiedz