Wpis z mikrobloga

Co robić z tym Polimexem? Sprzedać z minimalnym... ledwo zielonym zyskiem? Czy jeszcze czekać?
Zmarnowałem kilka miesięcy na tej spółce więc sam nie wiem - z jednej strony szkoda wychodzić bez większej zieleni, a z drugiej to ogromne ryzyko, że znowu zacznie lecieć w dół.

Siedzi ktoś z Was jeszcze na tym?

#gielda #gpw
  • 60
  • Odpowiedz
@Thorrand ja siedzę i też myślę co zrobic. Patrząc na wyniki jest dobrze i w listopadzie w okolicach 3 kwartału powinno być też dobrze. Z drugiej strony bardzo niestabilny kurs i w tym czasie juz bym trzepnął pare innych kolek
  • Odpowiedz
@irmscherqp:

Ja liczyłem na jakieś rajdy pod inwestycje, plotki o elektrowniach (transformacji energetycznej itd.).

No i co? Jedynie co to Sasin coś tam na komisji #!$%@?ł o dobrych wynikach Polimexu. Co jest w sumie prawdą, bo szykuje się kolejny cały rok na plusie - i ten zdecydowanie będzie lepszy od poprzedniego.

Natomiast na średnich (no umówmy się) - średnich fundamentach to my tutaj kasy nie zarobimy - a na pewno
  • Odpowiedz
@Thorrand a to ja mam 3300 papiera. Ja pierwsze akcje kupowałem po 3.1, ale jakos nie miałem wtedy przekonania zeby dokupić więcej. No nic u Ciebie to raczej trzeba czekać. Myślę że w okolicach wyników za 3 kwartał bessisss mógł keszowac
  • Odpowiedz
@irmscherqp:

Pierwsze zakupy robiłem za ~2,7 ale za wcześnie wyszedłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potem odkupowałem za ok ~5 i tak właściwie zostało do teraz. Nie wyszedłem wtedy przy 6,5 więc teraz głupio by mi było wychodzić za mniej...
  • Odpowiedz
@irmscherqp:

Boję się, że jak sprzedam i wyjdę na „zero'' to zaraz zacznie #!$%@?ć do góry. A potencjał wisi tu ogromny...

No nic - powodzonka na giełdzie. Póki co chciałem się tylko dowiedzieć, czy ktoś na tagu jeszcze ma ten papier. Jak będę robił jakieś ruchy to napiszę.
  • Odpowiedz