Wpis z mikrobloga

@Hejtel: racja, ja byłem mocno za bonusem, bo mam do niego jakiś "sentyment". ten japczan też wydaje mi się spoko gościem (pomimo tego, iż widownia xayoo i jego właśnie kooperantów, to w większości dzieciaki, które zrobią wszystko, co "idol" im każe"), ale nie oszukujmy się, że tutaj wynik za bardzo nie wpływałby i nie wpływa na dalszą przyszłość japczana we freakach. a zaraz się może okazać, że powiedzą, że bonito ma
I teraz tu jest dylemat, czy ośmieszać się dalej czy też zmienić źródło utrzymania.


@Hejtel: też się nad tym zastanawiałem ale mimo wszystko jest celebrytą (wywiady "fani" itd) i hajs na pewno lepszy niż na etacie po prostu drugi najman
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hejtel: W ogóle mi go nie szkoda, pomimo tego, że za Japczanem też nie przepadam. Bonus niepotrzebnie tak się nakręcał przed walką i mówił, czego, to on w oktagonie nie zrobi, mógł podejść pokojowo na chillu i porażka nie byłaby większym problemem
@Hejtel: wrocilby do pajaciwanua w internecie, nawet mu to wychodzilo, wyswietlenia mial wiec i pewnie jakos monetyzowal. Lepszy zabawny bonus niz pro #!$%@? fajter sztywniutki. Ja przez postawe ktora pokazywal ostatbjo calkowicie stracilem do goscia sympatie