Wpis z mikrobloga

Wstyd się przyznać, ale cieszę się że jutro znowu zaczyna się Hotel Paradise. Wiadomo wolałabym Big Brothera ale jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Fajnie będzie znowu codziennie usiąść przed telewizorem i pośmiać się z Wami. Mam nadzieję że to będzie fajna edycja i że będzie się trochę więcej działo niż w poprzedniej.
#hotelparadise
  • 6
  • Odpowiedz
@Wopor: Ja również się cieszę! Za BB tęsknie, ale HP równie dobrze lubię. Jutro siadam przed telewizorem z nadzieją na sezon pełen dram. Gdyby była to choć namiastka drugiej edycji -- byłoby dobrze
  • Odpowiedz
@Wopor: ja mocno mieszane uczucia. BB nigdy nie oglądałam a HP zaczęłam przez pandemię z nudy. Ten ostatni sezon to w sumie najpierw był nie do zniesienia przez to że Patola i Luiza - dwie średnio rozgarniete gowniary rozgrywały cały hotel. A potem był fokus na wielkie miłości o których człowiek równolegle już dowiadywał się z Instagrama że to była jedna wielka lipa. Także podchodzę z umiarkowanym entuzjazmem ale jedno jest
  • Odpowiedz
@Wopor: tez bym wolal ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. Mam nadzieje ze szybciej sie to rozkreci bo nie bede sie męczył jak poprzednio czekajac jak ten głąb by w koncu byly jakies lepsze akcje a ostatecznie byla dupa do konca sezonu. W sumie tylko wykop mnie przy tym programie jakos trzymał. Jak juz byl tu tylko jeden wpis na kilka minut to oznaczalo z jaka nudą mamy doczynienia. Oby
  • Odpowiedz