Wpis z mikrobloga

mirki czemu jak widzę jakieś rzeczy albo słyszę coś co jest związane z moja była to czuje coś takiego jakby mi coś środek wyrywało ?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
jest to dla mnie nie zrozumiałe, wiecie na codzien praca i pasje mnie zajmują, ale jak zostanę samemu albo wspólnie znajomi o niej opowiadają to aż tak no serce się kraje i z automatu wszystkie wspomnienia i dobre chwile biją ...
  • Odpowiedz
@Hylosko: Niestety pojade klasykiem ale chyba tylko czas tutaj zdziała cuda. Możliwe, że nadal za nią tęsknisz albo coś czujesz i każda wiadomość na jej temat będzie tak na Ciebie wpływała.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kydd klasyk klasykiem ale pewnie masz rację, czas najlepszy na wszystko, ale lipne jest to że im dłużej się przebywa i zżywa z człowiekiem tym trudniej jest funckjonowac po jego odejściu, rozstaniu itd :/
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kydd grunt to się chyba nie odcinać od wszystkiego, trzeba żyć dalej bo ludzie zawsze będę przychodzić i odchodzić, na niektóre rzeczy nie ma się wpływu i kontroli, każdy kij ma dwa końce a ludzie rozstają się różnych powodów... życie jednak toczy się dalej
  • Odpowiedz
@Hylosko: To bardzo dobre podejście. Mam nadzieję, że w końcu uda Ci się zapomnieć o byłej a jakiekolwiek informacje wśród znajomych na jej temat nie będą aż tak wpływały na Ciebie. Oby iść do przodu! ;)
  • Odpowiedz