Wpis z mikrobloga

@bomba4: po co ci blat pod biurkiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to w sumie każdy tu ci powie coś innego. Jedni doradzą ci lite drewno z wstawkami z żywicy epoksydowej, inni OSB lub sklejkę, a inni zwykłą płytę meblową lub blat kuchenny ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kiedys_bedzie_lepiej: teraz mam zwykle biurko z płyty wiórowej. Chce sobie zmienić na trochę większe + ew regulowana wysokość. Będzie na nim stał TV+ monitor na uchwycie i w sumie tyle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bomba4: jak kładziesz na tym ręce (do klawiatury, myszki) to drewno klejonka będzie przyjemnie ciepłe, ale pamiętaj że się brudzi od rąk, myszki, kubka z kawą itd (i co w drewno wsiąknie, to trochę ciężej usunąć niż zmyć z okleinowane płyty meblowej) więc prawdziwe drewno dużo bardziej trzeba dbać, olejowa lakierować itp

Po taniości polecam blaty ikeowe, ale nie "z wzorkiem" jak drewno itp, a jednolite, bo zwykła myszka potrafi ten
  • Odpowiedz
@hrumque: mam i tak podkładkę, wiec nie wyślizga. Chyba się zdecyduję na płytę meblową. Tylko jeszcze nie wiem czy zastosować jedną, czy zrobić to podwójnie. Chodzi o to, żeby się nie złamała xD
  • Odpowiedz
@bomba4: i dobrze jest? nic się nie wygina, sztywno jest? wierciłeś coś może w takim biurku? bo mam uchwyty na monitory przymocowywane do biurka i się zastanawiam, jak to będzie funkcjonowało na takim blacie.

dzięki za odpowiedź, w tym odkopanym wątku :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Mellisuga przykręcałem go tylko od spodu wkrętami do stelażu, bo to do biurka regulowanego brałem. Nie ma jak się wygiąć, bo przez środek idzie belka.
  • Odpowiedz