Wpis z mikrobloga

Po wymianie przegubu zewnętrznego na dziurach zawieszenie dudni bardziej niż przed wymianą. Czy to normalne, że po prostu naruszone fabryczne zawieszenie będzie głośniejsze niż przed czy jednak przejmować się i może być coś dalej do roboty? Taki dudniący odgłos, tak jakby było coś niedokręcone, ale sprawdzałem śrubki na wahaczu itd i wszystko wydaje się git. Oczywiście na równej drodze czy przy mniejszych dziurkach nic nie słychać, ale jak przejadę np. przez próg zwalniający to już tak.
#pytanie #motoryzacja #samochody #skoda
  • 12
@Pawicaa: W sumie jak tak patrzę na YouTube to wymiana tego łącznika stabilizatora to 5 minut roboty, mógłbym wymienić sam. Pomyśle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MZ23: sprawdź dokładnie może części na które wymieniłeś miały wadę fabryczną. Ja tak miałem i szukałem problemu w innym miejscu bo przecież wahacze już wymienione.
@MZ23: Pobujaj autem chwytając za przednie błotniki, jak będzie strzelać to pewnie łączniki, no i jak je wymieniasz to możesz od razu wymienić gumy stabilizatora, lemforder kosztuje z 30zł za komplet+ łaczniki pewnie 40/szt
@Pawicaa: Sprawdziłem teraz łącznik z prawej strony i jak szarpie to wydaje się git, ale jak poruszyłem nim na dole to tak daje się poruszyć w łapach koło gumy jakby miał luz. Do wymiany czy jednak przy tej gumce ma mieć trochę luzu? Może spróbować go dokręcić?