Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś narożnika i po prostu już paruje mi głowa. Znacie może coś, co:
* wygląda klasycznie (czyli kanciasty "dół" i podłokietniki, solidne poduchy na górze), bez dodatkowych udziwnień
* ma funkcję spania
* ma OBA podłokietniki (czyli nie szezlong, a zwykły narożnik)
* mile widziane, jakby ta ścianka za poduchami była lekko grubsza, żeby kot mógł wylegiwać się na niej gdy ja będę leżał na kanapie

Czyli generalnie coś jak picrel, ale z funkcją spania?

Przeglądałem agata meble, allegro, ikeę i wszędzie prawie same "kosmiczne" kanapy z jakimiś odchylanymi oparciami, szufladami z podłokietnikach, w kształtach jak ze star treka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#meble #ikea #wyposazeniewnetrza #mieszkanie
Pobierz size - Szukam jakiegoś narożnika i po prostu już paruje mi głowa. Znacie może coś, co...
źródło: comment_1630079120UTVJ8zKVMgP9Ve7llRneD3.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@size: poszukaj firm które robią meble na zamówienie. U mnie na targowisku wystawiają się z meblami i wiem że robią też na zamówienie. Nie wiem jak z jakością ale kolega właśnie na zamówienie brał kanapę. Gdzieś z okolic Wadowic za bo mają rejestrację KWA. Może u ciebie też coś takiego jest
@kupczyk: taką opcję rozważam jako ostateczność. Trochę się boję, bo słyszałem, że wcale nie jest lepiej z jakością niż w sieciówkach, a dochodzi jeszcze wtedy problem egzekwowania gwarancji (sieciówka pewnie tu jest bezpieczniejsza). Ale jak najbardziej będę musiał pewnie poszukać czegoś w okolicy.
@size corneros meble poszukaj na Facebooku. Robią na wymiar, brałem od nich i jakość świetna. Najlepiej narysuj co chcesz i podaj wymiary a oni wycenią.
Opcje dodatkowe czyli jakieś barki, pufy w oparciu, stoliki, schowki, gniazdka ekstra płatne.