Wpis z mikrobloga

Lubię swoje biurko. Sam sobie zamówiłem i zmontowałem (wtedy: blat z wycięciem i oklejeniem 400zł, nogi chyba 35zł sztuka?). Polecam zrobić swoje, to w końcu tylko deska i nogi - te sklepowe mają jakieś chore marże albo są malutkie. Dobra rada (i ja też będę o tym wiedział robiąc następne) - deska musi być grubsza, niż ta, której ja użyłem, bo się będzie bujać. Można to naprawić wprawdzie łącząc nogi biurka deskami, ale po co komu dodatkowy kłopot :)

#przegryw
T.....k - Lubię swoje biurko. Sam sobie zamówiłem i zmontowałem (wtedy: blat z wycięc...

źródło: comment_1630062294Su5BwCjuSI81EwcebR9D2F.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
ojciec złożył sam tę heblarkę jakims cudem (w latach 80 bez internetu na wchodzie polski na zadupiu, ojceic dużo inteligentniejszy niż ja) i próbował prowadzić firmę, ale nic z tego nie wyszło i heblarka została

@TypowyZakolak:
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: polecam np w obi mozna kupic na metry blaty kuchenne- solidne grube. O ile ktos nie potrzebuje zawijasow. Dodatkowo czesto mozna za skoeszne pieniadze wyrwac docinki jakie zostaja - zazwyczaj troche krotsze ale za 60zl ostatnio kupilem 3 kawalki srednio po ok 90cm i zrobilem sobie ladne solidne blaty w piwnicy
  • Odpowiedz