Wpis z mikrobloga

Ciekawy jestem jak fani Juventusu oceniają odejście CR7.

Szczerze mówiąc rozumiem dlaczego Juventus chce sprzedać Cristiano, ale według mnie oni potrzebują zastąpić go kimś z topu jeśli chcą walczyć o scudetto, a ciężko kogoś takiego będzie im znaleźć pod koniec okienka transferowego

Wiem, że Szczęsny zawalił mecz z Udinese, ale biorąc pod uwagę przebieg spotkania to Juve nie wyglądało dobrze na tle przeciętnego rywala.

Czy są jakieś nazwiska w kogo Juventus będzie celował w tym okienku?

#transfery #juventus #pilkanozna #seriea
  • 9
  • Odpowiedz
@wisakoy: Po pierwsze to Cris jeszcze nie odszedł, a po drugie nie odejdzie jeśli nie załatwi się kogoś na jego miejsce. A kto to może być? Nie mam zielonego pojęcia. Na razie pisze się że Kean ma wrócić, ale poczekamy i zobaczymy.
  • Odpowiedz
@wisakoy: ja tam sie nawet cieszę, dobry był, ale często irytował, no bo sam chciał wygrać mecz, oddajać głupie strzały albo wchodząc w zbędne dryblingi. Jets 90 mln Euro do ugrania, któe pewnei by pzowoliło na ściągnięcie i opłacenie kontraktu Icardiego na 4 lata. Na Serie A powinien wystarczyć.
  • Odpowiedz
Ciekawy jestem jak fani Juventusu oceniają odejście CR7.


@wisakoy: BARDZO DOBRZE. Ronaldo kojarzy mi się tylko ze skanibalizowaniem całego ataku, jak zawodnik miał piłkę to pierwsze o czym myślał to gdzie jest Ronaldo. Do tego głupie dryblingi, spowalnianie akcji, anty-drużynowe granie, machanie łapami, pretensje do wszystkich i wisienka na torcie - KAŻDY rzut wolny prosto w mur.
Jedyne co go broni to liczby, ale tutaj gwiazdka: gdyby nie było Ronaldo
  • Odpowiedz
@wisakoy: mam nadzieję, że transfer dojdzie do skutku. Ronaldo ma już 36 lat (albo 7 nie chce mi się sprawdzać). Lepszy nie będize ani szybszy ani nic. Do tego mocno obciążał kasę. Ten rok dla Juve raczej będzie bolesny ale i skład jest do dupy. Tam trzeba mocnej przebudowy i zbudowania drużyny na za rok. A teraz walka o Scudetto, w co nie wierzę bo Inter nie rozsprzedał się tak
  • Odpowiedz
Nikt nie jest zadowolony ze wspolpracy, ani juve ani ronaldo. Nie mowie ze zawsze bylo zle, albo ze ronaldo jest cienki. Po prostu koniec tej wspolpracy wyjdzie obu stronom na dobre.
  • Odpowiedz