Wpis z mikrobloga

  • 1
@Alakecz: Naukowiec z pasją nigdy nie będzie chodził do pracy a często nie zauważy że już trzy dni nie był w domu. Drugi natomiast będzie traktował prace jako przykry obowiązek i spoglądał cały dzień na zegarek albo na wykop.
A co do dzisiejszych elit to wystarczy popatrzeć jakich te elity wypuszczają półidiotów ze szkół i nic już nie trzeba więcej tłumaczyć.
  • Odpowiedz
Naukowiec z pasją nigdy nie będzie chodził do pracy a często nie zauważy że już trzy dni nie był w domu. Drugi natomiast będzie traktował prace jako przykry obowiązek i spoglądał cały dzień na zegarek albo na wykop.

A co do dzisiejszych elit to wystarczy popatrzeć jakich te elity wypuszczają półidiotów ze szkół i nic już nie trzeba więcej tłumaczyć.


@Handyman: Brawo, przyznaje ci order najgłupszego komentarza jaki czytałem w tym
  • Odpowiedz
@rogaty_weles: "ideologii LGBT"

Problem tylko, ze ten termin nie istnieje poza przekazami TVP, Gazety Polskiej czy jakichś mediów narodowych. Gratuluję.

"Ideologia LGBT" nie spełnia nawet podstawowych kryteriów, by być ideologią.
  • Odpowiedz
@Handyman:

A co do dzisiejszych elit to wystarczy popatrzeć jakich te elity wypuszczają półidiotów ze szkół i nic już nie trzeba więcej tłumaczyć.


W sumie patrząc na twój wpis to może i masz rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Ququ7: zasadniczo już to zrobiłem. Ale mogę też porównać go do Stalina, Mussoliniego itd. każdemu dyktatowi nie pasowała inteligencja i to właśnie wykrztałceni ludzie są przyszłością narodu i świata, niezależnie od tego jakie prości ludzie mają o nich poglądy, bo poglądy widzimisię są gówno warte.
  • Odpowiedz
@Alakecz: @Lonesome_road: tutaj chodzi bardziej o pokazanie co się dzieje na amerykańskich uniwersytetach . Cancel culture, autocenzura i jedna linia polityczna wchodzenia w dupę wiadomo komu. My biała młodzież z dobrych domów nie jesteśmy poszkodowani, więc żeby płynąć z prądem będziemy jak najbardziej wchodzić w dupę mniejszościom, żeby zaistnieć w środowisku.
  • Odpowiedz
@Alakecz: >

to właśnie wykrztałceni ludzie są przyszłością narodu i świata


No są przyszłością, tylko niekoniecznie taką, jaką by chcieli być i w jakiej ludzie by chcieli żyć. Tym bardziej że obrazek pochodzi z USA, gdzie uniwersytety przypominają bardziej sekty niż uczelnie. Ponadto, obrazek krytykuje konkretne zachowania wśród elit a nie całokształt.

btw. wykształceni*
  • Odpowiedz
@bunkier241814: Kolego, byłeś na amerykańskich uniwersytetach czy swoją opinię wyrobiłeś na przekazie medialnym z wykopu czy jakichś innych źródeł? Od 6 do 12 klasy chodziłem do amerykańskiej szkoły (w Szwajcarii ale co to za różnica skoro nauczyciele w 90% to amerykanie), skończyłem ją już ponad 6 lat temu ale identyczny przekaz słyszałem na wykopie już wtedy - w ogóle nie pokrywał się z rzeczywistością. Co więcej, wielu z moich znajomych poszło
  • Odpowiedz