Wpis z mikrobloga

Wyjazd z Mielca popa to był przedsmak zakończenia poddymiania, zobaczycie dopiero jak wejście tych wszystkich wieśniaków do wielkiego świata ich zmieni, fame mma, high league, siłownia wysockiego, warszawa, kontakty z boxdilami i innymi golami. Zaznają wielkiego świata i skończy się tak jak Arquel z 300 widzami i nie czytaniem czatu, bo życie IRL zacznie być ważniejsze niż gry konkuterowe. Chłopaki powoli wydostają się z piwnicy do prawdziwego życia, Rafonix też jest tutaj dobrym przykładem, gdy zaczynasz normalne życie to content się kończy. It's over dla XI i lepiej się z tym pogodzić, Majkut z Sucharem są nastawieni tylko na trzepanie jak największej ilości mamony, a nie na zapewnianiu rozrywki widzom, bo twitch chat z braku alternatywy i gówno zje, dlatego upadek tentaciona tak cieszy, bo nie ma żadnej konkurencji, będą ruchać widzów i na nich zarabiać jak tylko to możliwe, nie robiąc przy tym zupełnie nic ciekawego. Kiedy zagraniczny streamer robi challenge przedłużany stream to będzie streamował nawet 28 dni choćby się miał zesrać, a dla wielkiego idola 72h grania w ligę to już za dużo, ale przynajmniej nie wstawił suchara na noc żeby okupował kanał wypełniając kontrakt sponsorski. Myślicie że spełni jakieś inne obietnice? Porvalo. ( ͡º ͜ʖ͡º) On chce tylko wstawić swoich ziomeczków na pozycjach i z tylnego siedzenia zarabiać na nich pieniądze całkowicie znikając z światła fleszy, a nie robić streamy dobrej jakości. Na to był czas jak mial 19-latek i lubił grać w gry, teraz myśli o tym biznesowo, kiedy podludki zaczną być wystarczająco rozpoznawalni, zniknie i nie wróci już nigdy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#xayoo #twitch
  • 16
@ActiveekHere: Jest w tym co piszesz trochę racji, te plany xayoo (jeśli one są naprawdę prawdziwe, bo wiadomo jak jest) - robienie rozrywkowego contentu typu jutuby, irl, nowa grupa na fb, sklep z ubraniami itp. itd. to imo nie jest coś co prawdziwego twitchowego widza XI zadowoli, bo taki wolał oglądać popa grającego w ligę w Mielcu, kręcącego globusem i walącego kopa w grzejnik. Jeśli Xayoo próbuje ich teraz wkręcić do
wolał oglądać popa grającego w ligę w Mielcu, kręcącego globusem i walącego kopa w grzejnik


@Alex_mski: Oj byczku sama prawda. Ale internet się zmienił, teraz targetem XI nie będą widzowie overpowa i delorda tylko widzowie ekipy i słuchacze young leosi, w ankiecie na jakimś kanale shoterskim z xayoo 50% osób zaznaczyło że nie gra w Ligę. W LoLa przez 12 lat już się grać nie chce, jest tyle rzeczy do roboty
@ActiveekHere: Jasne, ja się im nie dziwię, że próbują się rozwijać, bo siedzenie i granie w ligę raczej nie jest marzeniem nikogo ( ͡º ͜ʖ͡º) Byle tylko Xayoo się nie przejechał na tych ambitnych planach, bo jak widzę vlogi Japczana na yt to troszkę mi to #!$%@? i wydaje mi się, że jakby widzom zależałoby na czymś takim, to oglądaliby sobie nie wiem Isamu xD Ich
Jasne, ja się im nie dziwię, że próbują się rozwijać, bo siedzenie i granie w ligę raczej nie jest marzeniem nikogo


@Alex_mski: Z perspektywy ludzkiej to jest wspaniała sprawa i bardzo się cieszę dla Popa czy dla Japczana, że życie im zrobiło taki flip, pewnie nie mieli praktycznie żadnych planów na ciekawe życie i słyszeli od nauczycieli i rodziców że od grania w komputer dostaną nic więcej oprócz garba, ale z
pewnie nie mieli praktycznie żadnych planów na ciekawe życie

@ActiveekHere: popo mial jechac po maturze do niemiec zrywać dynie a tu sie okazalo ze wpadlo mu chyba 15k zł z raida, japczan to samo
fajnie sobie chlopaczki wygrali zycie snajpieniem xaya na soloq ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ActiveekHere: Nie ma co wierzyć w żadną z jego obietnic, na streamie z powrotu obiecywał cuda wianki, czego to nie będzie... Już widać, że ma #!$%@? skoro widzowie #!$%@? łacha z niego, że znów będzie "Liga bez kamerki" to on pieprzył, że będzie max 72h LOLa z Vysockim (nie wiecej), a po wczorajszych derbach już #!$%@?, że będzie liga z Lukim. To zajebiście słowny jest ten "idol". W XI jedynie lubię