Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłam ostatnio na randce z tindera po prawie miesiacu pisania. Nie pytałam go ile ma wzrostu, ale sam napisał w którymś momencie że ma 180 (od zawsze okrągłe metr osiemdziesiąt budziło moje podejrzenia). Na spotkanie przyszedł ziomek jakieś 15 cm niższy niż deklarował, głowę niższy ode mnie xd Cały spacer się prostował i szedł prawie że na palcach żeby tylko nie było widać że nakłamał ze wzrostem, gimnastykował się tak całą drogę. Rozmowa w takich warunkach kiedy widzisz że ktoś cierpi to też mega cringe xd Później był bardzo rozczarowany że przestałam odpisywać.
Musiałam się wyżalić ()

#tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #612796427b37e6000b7846e5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nizsze wola wysokich


@Thachii: Część zapewne tak, ale nie wszystkie. Znam wiele niskich dziewczyn, które na partnerów wybrały mężczyzn mocno poniżej 175 cm. Tu nie ma jednego wzoru na miłość, niscy mężczyźni też mają szansę na fajne związki :-)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania zawsze mnie dziwi taka udawanka w takich sutuacjach. Dlaczego nie oczyscic atmosfery i nie powiedziec wprost - ale naklamales, nie fajnie chlopie i albo powiedzieć spadowa jak ci nie pasuje od razu, albo powiedziec, ej ale nie przeszkadza mi to, w ogole sie nie przejmuj stary, to tylko wzrost.

A tak to sie meczysz godzine, zamoast fajnie spedzic czas
  • Odpowiedz
Oczywiscie wzrost to glowny powod skreslenia typa z dnia na dzien po miesiacu pisania

Ah te p0lki z filtrami i tapetami na ryju


@calinowski: Ale co to za #!$%@? XD Jeżeli spierdox pisał, że ma 180 wzrostu a w rzeczywistości przyszedł koleś 165 to opka ma pełne prawo czuć się zrobiona w #!$%@? i być zła. Sam jestem kurduplem 168 wzrostu i z automatu jakieś 70% kobiet nie jest dla
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: ze mną by się na pewno nie umówił bo ja nikogo nie szukam ¯_(ツ)_/¯
charakter jest ważny, ale wygląd też, tak samo faceci mają swoje wymagania jak i dziewczyny. chociaż z mojego doświadczenia wynika, że jeśli charakter jest spoko to zyskuje się trochę do wyglądu- ale to działa tylko przy poznawaniu się normalnie a nie przez internet.
  • Odpowiedz
ze mną by się na pewno nie umówił bo ja nikogo nie szukam ¯\(ツ)/¯


@absinth: Jak każda na tych portalach. Siedzicie tam nie wiadomo po co, ale nikt nie chce sie spotykać.

charakter jest ważny, ale wygląd
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: ale ja nie siedzę na tinderze xD to nie mój wpis.
co do wymogów moim zdaniem zależy to od osoby ¯_(ツ)_/¯
i nie wiem czy wygląd jest ważniejszy, wydaje mi się, że najważniejsza jest "chemia" między dwiema osobami bo jak jej nie ma to i chad będzie przeciętniakiem i laska wizualnie 10/10.
  • Odpowiedz
Część zapewne tak, ale nie wszystkie. Znam wiele niskich dziewczyn, które na partnerów wybrały mężczyzn mocno poniżej 175 cm. Tu nie ma jednego wzoru na miłość, niscy mężczyźni też mają szansę na fajne związki :-)


@a__s: serio wierzysz w to, że jakakolwiek kobieta ma gust niższych facetów? xd

no ja słyszałem że faceci mają różne gusta, jedni wolą malutkie, inni wyższe w szpilach, inni grubsze, inni wychodzone jak szkielet, a
  • Odpowiedz
@strike_lucky: Są kobiety, które nie chcą za wysokich w stosunku do nich facetów. Z resztą facetów w okolicach 170 cm jest wielu i nie są skazani na samotność. Może nie mają tak łatwo jak ich wyżsi koledzy, ale wzrost nie jest tak super istotny jak to jest uznawane na wykopie. Można mieć i wyższe od siebie dziewczyny, nawet jak one same wolą wyższych facetów.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Miałem kilka razy podobnie. Typiara ładne zdjęcia i wygląda całkiem spoko na nich a na żywo przychodzi panna w innej kategorii wagowej (na oko +25-30 kg). Nie róbcie tak, bo nic tym nie zyskacie. Dla mnie kłamstwo na starcie przekreśla całość.
  • Odpowiedz
co do wymogów moim zdaniem zależy to od osoby ¯\(ツ)/¯


@absinth: Przede wszystkim zależy od płci...Zobacz sobie jaka jest dysproporcja między mężczyznami a kobietami na portalach randkowych jeśli chodzi o ilość lajkow, matchy

i nie wiem czy wygląd jest ważniejszy


@absinth: Na portalach randkowych dajesz w prawo osobę która się tobie podoba xD Nie da się wytworzyć chemii jednym zdjęciem i opisem xX
  • Odpowiedz
1234qwe: @a__s: "celuj w te niższe" Ty nie możesz być poważna. Kobiety generalnie preferują wysokich facetów i są na ten temat badania naukowe.

"niscy mężczyźni też mają szansę na fajne związki " Ta. Niscy być może mają szanse a wysocy sobie wyrywają laski jak chcą :)))) Jak dobrze, że na wzrost ma się wpływ :)

Oczywiście, że różowy to napisał. Tylko ktoś kto nigdy nie stał po drugiej stronie
  • Odpowiedz
@Thachii:

nizsze wola wysokich


Trochę Ci ta indoktrynacja roła została w głowie co? ;) Niższe mogą chcieć wysokich ale tu tez chodzi o komfort. Dobrze byś się czuł z wysoką dziewczyną? Lub ona z Tobą? Wiadomo więc ze mężczyzna niższy powinien celować w dziewczyny niskiego wzrostu - nie będzie na randce tego zderzenia się typu "o kurczę, jestem wyższa od niego". Znam dwóch facetów poniżej 170 mających dziewczyny niższe od
  • Odpowiedz