Wpis z mikrobloga

@Syn_JankaW: chyba najbardziej męczy mnie poczucie braku siły i takie wrażenie, że życie mi ucieka, jego najlepsze lata, taka jakaś frustracja, bo niby to wiem, niby to widzę i ciągle wypominam sobie, a mimo to nie jestem często w stanie nic z tym zrobić
@tokka: pogódź się z tym- po prostu. Każdemu wszystko ucieka, #!$%@? i umyka. I tego nie złapiesz. Po prostu rób, nie zastanawiaj się. Kiedy praca to praca, kiedy odpoczynek to odpoczynek, przyjemności. Nie ma się czego bać, złościć. I wszystko robisz dobrze.
@Syn_JankaW: czuję, że ja właśnie robię za mało, za mało z tego życia czerpię, no ale... jeszcze ileś tam lat przede mną, bardziej kilkadziesiąt niż kilkanaście, więc może... może jeszcze będzie przepięknie (albo chociaż ładnie) ...dziękuję za budujące słowa!
@tokka: Właśnie że robisz tyle ile powinnaś. Ja kiedyś próbowałem zostać najbardziej tyle ile mogę na nogach, najdłużej i zrobić tyle ile mogę, aż padnę i wiesz co? Padłem, było Mi niedobrze aż z przepracowania. Było Mi mało. Zawsze będzie za mało- serio. Jesteś taka jak masz być- idealna właściwa, unikalna. Po prostu bądź jak ktoś tam kiedyś śpiewał :)