Wpis z mikrobloga

@BrakPomysluNaNick kilka sztuk HP miałem i jednego Brothera mam teraz, jakbym miał wybierać to nawet za 2x więcej - Brother.
Na każdym polu wygrywa, może ewentualnie cena tonera wyższa, ale to też zależy od modelu. Przede wszystkim przyjazna obsługa i brak problemów z drukowaniem, a w HP to jak w Lidlu, co tydzień coś nowego.
@BrakPomysluNaNick: mysle, ze #!$%@? roznica. mam od ponad 7 lat poleasingowe hp kupione za 250zl i tylko kasete wymienilem raz na taka 7000 stron. A ogolnie przebiegu u mnie zrobila 15k (powoli sie konczy toner bo musze podrzucac kaseta co jakis czas zeby ladnie drukowalo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W domu i tak bedzie ciezko zajechac laser
kilka sztuk HP miałem i jednego Brothera mam teraz, jakbym miał wybierać to nawet za 2x więcej - Brother.

Na każdym polu wygrywa, może ewentualnie cena tonera wyższa, ale to też zależy od modelu. Przede wszystkim przyjazna obsługa i brak problemów z drukowaniem, a w HP to jak w Lidlu, co tydzień coś nowego.


@WatchYourBack:
Nawet sie pomylilem we wpisie wyzej. Studia zaczynalem w 2012 i na poczatku kupilem hp 1320.